replix.pl

replix – blog ogólnotematyczny

psy
Zakupy

Co psy uwielbiają gryźć?

Każdy, kto miał kiedyś w domu psa albo obecnie hoduje czworonogi, doskonale wie, jak bardzo ruchliwe potrafią być niektóre zwierzęta. Wszyscy też wiemy, że naturalnym odruchem psa jest gryzienie. Są takie rasy, które w każdej wolnej chwili będą obgryzać, co się tylko da, co może być także kłopotliwe w niejednym domu. Doskonale o tym wiedzą wszystkie osoby, które nie wiedzą, jak oduczyć psa gryźć kapcie albo buty. Czasami też wystarczy wyjść na pół godziny, a po powrocie zauważamy, że wszystkie meble są obgryzione. Czy są więc jakieś skuteczne metody, aby walczyć z takimi nawykami? Na pewno nie należy z nimi walczyć, tylko po prostu trzeba dać coś odpowiedniego psu do gryzienia. Doskonale będą się sprawdzały uszy wołowe dla psa, które charakteryzują się dużą sprężystością. Są także ciągnące, a więc będzie to gryzak idealny dla dużych i średnich ras.

Uszy wołowe lepsze od króliczych?

Właściciele psów na pewno wcześniej przetestowali najróżniejsze gryzaki i produkty, które będą rekomendowane przez wielu producentów i hodowców. Okazuje się, że w praktyce uszy wołowe dla psa będą niejednokrotnie o wiele lepsze od króliczych, ponieważ są znacznie twardsze. W ten sposób potrzeba gryzienia będzie zaspokojona natychmiast, a poza tym jest to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chodzi o te najbardziej energiczne psy. Nie zapominajmy także o typowo zdrowotnych właściwościach takich produktów. Jeżeli przecież czworonóg odpowiednio często będzie się interesować takimi uszami wołowymi dla psa, to wtedy produkty takie bardzo skutecznie czyszczą kamień, który pojawia się na zębach. W ten sposób poprawia się także bardzo szybko jakość zapachu w pysku. Nie bez powodu produkty takie są rekomendowane przez wielu doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się dietą zwierzęcą.

Naturalne gryzaki bez konserwantów

Bardzo ważną informacją dla wszystkich posiadaczy zwierząt jest to, że takie uszy wołowe dla psa będą wolne od konserwantów. Jak zresztą zapewniają producenci, są to produkty całkowicie naturalne i nie ma tutaj także wzmacniaczy smaku i aromatu. Nie stosuje się także wypełniaczy. Zwierzęta same zresztą będą instynktownie wybierać to, co jest dla nich najlepsze i najsmaczniejsze. Sam proces produkcyjny takich gryzaków jest bardzo ważny. Gdy bliżej przyjrzymy się uszom wołowym dla psa, to specyfikacje wyraźnie wskazują, że proces produkcyjny jest tu całkowicie bezpieczny i gryzaki takie są suszone ciepłym powietrzem, ale wykonuje się to w niskich temperaturach. Dlatego też bezpieczeństwo epidemiologiczne jest gwarantowane.