replix.pl

replix – blog ogólnotematyczny

Namioty weselne
Lifestyle

Namioty weselne a przyjęcie w listopadzie

Wesele w plenerze to popularne rozwiązanie, które stale zyskuje nowych zwolenników. Dzięki mobilnym namiotom weselnym, organizacja takiego przyjęcia jest teraz wyjątkowo łatwa, a przy tym może być równie widowiskowa. Co więcej, takie rozwiązanie daje nam możliwość zorganizowania wesela nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych późną jesienią, a nawet zimą.

Namioty weselne – zimowe wesele w plenerze

Pomysł organizacji wesela w plenerze to oryginalne i wygodne rozwiązanie, które niesie za sobą wiele zalet. Jedną z nich jest dowolność aranżacji wystroju – możemy samodzielnie zaplanować rodzaj, a także styl dekoracji, jak i charakter całego przyjęcia. Dodatkowo, dzięki stabilności i jakości namiotów weselnych, możemy mieć pewność, że nasi goście nie zauważą zbytniej różnicy pomiędzy tradycyjnym lokalem restauracyjnym a mobilną konstrukcją namiotu. Kolejną cechą jest także znaczne obniżenie kosztów organizacji wesela oraz brak długiego czasu oczekiwania na wolny termin. Do dodatkowych zalet organizacji wesela plenerowego zaliczyć można także:

  • szybkość organizacji przyjęcia weselnego,
  • możliwość osadzenia namiotu w dowolnym miejscu,
  • nietypowe rozwiązanie i oryginalna przestrzeń,
  • swobodny charakter imprezy,
  • możliwość dostosowania wielkości oraz wysokości do indywidualnych potrzeb,
  • możliwość zapewnienia dodatkowych atrakcji. 

Zimowe wesele w plenerze – o tym warto pamiętać

Największym wyzwaniem niezbędnym do organizacji zimowego wesela w plenerze będzie zapewnienie wydajnego ogrzewania. Namioty weselne – dascompany.com wymagają zawsze dobrej wentylacji przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej temperatury wewnątrz – uzależnionej od powierzchni namiotu, jak i liczby zaproszonych gości. Jednak nowoczesne namioty posiadają optymalne systemy wentylacji i ogrzewania, a także możliwość zamontowania dodatkowej podłogi, zatem z pewnością zostaną odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb przez doświadczonych pracowników firmy zajmującej się wynajmem namiotów weselnych.