Perfumy męskie

88. Versace Eros*

Są takie zapachy na rynku perfumeryjnym, obok których nie sposób przejść obojętnie. Nawet wówczas, gdy nie dopisuje nam humor, mieliśmy wyjątkowo ciężki dzień lub najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tak zmęczeni, że brakuje nam energii. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 88
  • 33 ml
  • 80

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

88. Versace Eros*

88. Versace Eros*

Są takie zapachy na rynku perfumeryjnym, obok których nie sposób przejść obojętnie. Nawet wówczas, gdy nie dopisuje nam humor, mieliśmy wyjątkowo ciężki dzień lub najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tak zmęczeni, że brakuje nam energii. 

Warto więc szukać takich propozycji na rynku współczesnych zapachów światowych marek, by spełniły nawet te nasze najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego więc w tym, że oryginalne perfumy męskie cieszą się tak dużym uznaniem. Sprawdźmy co ciekawego w swoim asortymencie proponuje dziś nowoczesnym panom Versace.

Silny i pełen pasji mężczyzna drzemie niemal w każdym panu. Warto jednak umieć wydobyć z niego to, co najcenniejsze i najbardziej godne wyróżnienia. A tu z pomocą przyjść może flakonik perfum dedykowanych właśnie wyjątkowo atrakcyjnym mężczyznom, uwielbiającym podkreślać swoją męskość nie tylko od wielkiego dzwonu.
Perfumy męskie Versace Eros to propozycja idealna dla panów mających konkretne, bardzo męskie zainteresowania i pasje. To także idealna kompozycja zapachowa dla tych mężczyzn, którzy uwielbiają kusić swoją zmysłowością i nie chcą pozostawiać żadnej kobiety obojętnej.

Na oryginalną i zupełnie nieszablonową kompozycję zapachu Eros od Versace składają się akcenty czarującego geranium, fasoli tonka oraz ambroksanu. Do tego wpływy orzeźwiającego liścia mięty w trio z cytryną i japońskim kwiatem wiśnie sprawią, że zapach Eros urzeknie każdego swoją zmysłowością. Do tego czarować będzie także jego świetne uzupełnienie – stworzone w oparciu o akcenty wetiwerii, cedru, mchu oraz aromatycznej wanilii.

Perfumy męskie Eros mają tę moc uwalniania w mężczyźnie prawdziwego ego. Zalotność w najczystszej postaci, w połączeniu z ekspozycją siły i męskości – czegóż chcieć więcej od tej oryginalnej propozycji dla wszystkich panów czerpiących ogromną przyjemność z pozostawania tak atrakcyjnymi. Doskonałej jakości perfumy Versace to klasa i luksus w jednym – tak pożądane przecież na współczesnym rynku perfumeryjnym, w którym coraz większą uwagę przykłada się do nietuzinkowego wyboru.

Światowej marki perfumy mają w sobie to coś co sprawia, że cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Pozwalają bowiem na czerpanie niezapomnianych wrażeń z ich użytkowania i generowanie wielu uczuć związanych z przebywanie w ich „aurze”. Doskonałej klasy perfumy męskie Eros tworzą też klimat męskiej zmysłowości, tak poszukiwanej podczas ważnych spotkań firmowych czy często organizowanych imprez towarzyskich. Jak przekonuje wielu – perfumy Eros mają w sobie to ulotne „coś” co sprawia, że dodają niespotykanej męskości swoim użytkownikom.

Perfumy męskie Versace to hołd złożony marce uznawanej za jedną z najbardziej znanych i luksusowych propozycji na rynku perfumeryjnym. To propozycja zapachowa, której nie sposób się oprzeć.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.