Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELL

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Obejrzane

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Nowe

99. EM7
99. EM7

Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że zamiłowanie do otaczania się...

15,00 zł
98. W-O-W
98. W-O-W

Mężczyzna w odsłonie znanej sprzed kilkunastu lat, a mężczyzna...

15,00 zł
96. GENTEL
96. GENTEL

W zmieniającym się świecie, trendach społecznych i nieustannie...

15,00 zł

Perfumy męskie

88. EROSS

Są takie zapachy na rynku perfumeryjnym, obok których nie sposób przejść obojętnie. Nawet wówczas, gdy nie dopisuje nam humor, mieliśmy wyjątkowo ciężki dzień lub najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tak zmęczeni, że brakuje nam energii. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 88
  • 33 ml
  • 80

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

88. EROSS

88. EROSS

Są takie zapachy na rynku perfumeryjnym, obok których nie sposób przejść obojętnie. Nawet wówczas, gdy nie dopisuje nam humor, mieliśmy wyjątkowo ciężki dzień lub najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tak zmęczeni, że brakuje nam energii. 

Warto więc szukać takich propozycji na rynku współczesnych zapachów światowych marek, by spełniły nawet te nasze najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego więc w tym, że oryginalne perfumy męskie cieszą się tak dużym uznaniem. Sprawdźmy co ciekawego w swoim asortymencie proponuje dziś nowoczesnym panom EROSS.

Silny i pełen pasji mężczyzna drzemie niemal w każdym panu. Warto jednak umieć wydobyć z niego to, co najcenniejsze i najbardziej godne wyróżnienia. A tu z pomocą przyjść może flakonik perfum dedykowanych właśnie wyjątkowo atrakcyjnym mężczyznom, uwielbiającym podkreślać swoją męskość nie tylko od wielkiego dzwonu.
Perfumy męskie EROSS to propozycja idealna dla panów mających konkretne, bardzo męskie zainteresowania i pasje. To także idealna kompozycja zapachowa dla tych mężczyzn, którzy uwielbiają kusić swoją zmysłowością i nie chcą pozostawiać żadnej kobiety obojętnej.

Na oryginalną i zupełnie nieszablonową kompozycję zapachu EROSS składają się akcenty czarującego geranium, fasoli tonka oraz ambroksanu. Do tego wpływy orzeźwiającego liścia mięty w trio z cytryną i japońskim kwiatem wiśnie sprawią, że zapach EROSS urzeknie każdego swoją zmysłowością. Do tego czarować będzie także jego świetne uzupełnienie – stworzone w oparciu o akcenty wetiwerii, cedru, mchu oraz aromatycznej wanilii.

Perfumy męskie EROSS mają tę moc uwalniania w mężczyźnie prawdziwego ego. Zalotność w najczystszej postaci, w połączeniu z ekspozycją siły i męskości – czegóż chcieć więcej od tej oryginalnej propozycji dla wszystkich panów czerpiących ogromną przyjemność z pozostawania tak atrakcyjnymi. Doskonałej jakości perfumy EROSS to klasa i luksus w jednym – tak pożądane przecież na współczesnym rynku perfumeryjnym, w którym coraz większą uwagę przykłada się do nietuzinkowego wyboru.

Światowej marki perfumy mają w sobie to coś co sprawia, że cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Pozwalają bowiem na czerpanie niezapomnianych wrażeń z ich użytkowania i generowanie wielu uczuć związanych z przebywanie w ich „aurze”. Doskonałej klasy perfumy męskie EROSS tworzą też klimat męskiej zmysłowości, tak poszukiwanej podczas ważnych spotkań firmowych czy często organizowanych imprez towarzyskich. Jak przekonuje wielu – perfumy te mają w sobie to ulotne „coś” co sprawia, że dodają niespotykanej męskości swoim użytkownikom.

Perfumy męskie EROSS to hołd złożony marce uznawanej za jedną z najbardziej znanych i luksusowych propozycji na rynku perfumeryjnym. To propozycja zapachowa, której nie sposób się oprzeć.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.