Perfumy męskie

79. Armani / You*

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 79
  • 33 ml
  • 25

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

79. Armani / You*

79. Armani / You*

79. Armani / You*

Armani Stronger With You to najbardziej męskie perfumy, z jakich miałeś okazję korzystać. Orientalne, starannie dobrane nuty zamknięte w ponadczasowym flakonie sprawią, że każda kobieta poczuje się przy Tobie Tą Jedyną.

Nuty głowy: esencja różowego pieprzu, akord jabłka, akord płatków fiołka.
Nuty serca: olejek eteryczny z lawendy, olejek eteryczny z szałwii, esencja kardamonu.
Nuty bazy: akord karmelizowanych kasztanów, olejek z drzewa Gajak, bursztyn, ekstrakt z wanilii.

Z czym kojarzy nam się męskość? Z silnym, szerokim ramieniem zapewniającym maksimum bezpieczeństwa. Z ponadczasową siłą, która jest w stanie udźwignąć dużo więcej, niżby śniło się nawet filozofom. Z czułością spojrzenia na najważniejsze osoby w życiu. Z nieodpartym urokiem męskiej seksualności – tak, bo współczesny mężczyzna to mężczyzna bardzo atrakcyjny – nie tylko intelektualnie, ale i fizycznie. Z kolei atrybutem każdego dbającego o siebie mężczyzny będą właśnie markowe perfumy. I takie znaleźć można w ofercie doskonałej jakości produktów sygnowanych marką Armani. Armani You to zapach absolutnie męski – przekraczający nawet 100% każdego mężczyzny.

Armani You to perfumy męskie w najbardziej męskiej odsłonie na świecie, bazujące głównie na nutach orientalnych. Te właśnie niecodzienne składniki tejże kompozycji zapachowej sprawiają, że każda kobieta przy mężczyźnie używającym perfum Armani You będzie mogła się poczuć absolutnie wyjątkowo – jak ta Jedna, Jedyna.

Unikalną kompozycję zapachową Armani You tworzą takie składniki jak apetyczne jabłko, czarujący fiołek, aromatyczna lawenda, niecodzienna szałwia, pikantny kardamon, różowy pieprz czy ciekawy ekstrakt z wanilii. Całość kompozycji zapachowej zamykają domieszki akordu karmelizowanych kasztanów oraz niecodziennego olejku z drzewa Gajak. I tak oto rodzi się wyjątkowo ciekawa kompozycja zapachowa, zorientowana na użytkowanie przez mężczyznę potrafiącego wyeksponować własną siłę męskości. Nieprzeciętną zresztą.

Urzekający aromat zapachu Armani You sprawia, że flakonik z tą kompozycją zapachową właśnie wybierany jest niezwykle chętnie przez mężczyzn na całym świecie. Perfumy doskonale sprawdzą się jako trafiony prezent i odnajdą w otoczeniu mężczyzn, którzy pragną o siebie dbać możliwie jak najpełniej. Dbałość o atrakcyjny wygląd czy schludne, modne ubranie, to nie wszystko. Tu liczyć się będzie również dbałość o otaczanie się najdoskonalej dobranymi przedmiotami. Wśród nich z pewnością wymienić należy właśnie perfumy. Te nieprzeciętne i urzekające oraz wydobywające z mężczyzny wszystko to, co prawdziwie męskie, jest dziś bardzo pożądane i… poszukiwane.

Armani You to zapach wyjątkowy. Idealny na prezent z małej, jak i wielkiej okazji. Prawdziwy strzał w 10-tkę dla tych panów, którzy chcą pięknie pachnieć i tak samo atrakcyjnie się czuć. Niezależnie od pory dnia, roku czy okazji. Perfumy męskie Armani You to luksus w całkiem dostępnym wydaniu. Dlatego warto też otworzyć się na to, by móc podarować sobie tę odrobinę magii i czarów, na które zasługuje każdy z nas. Niech piękno i cudowny zapach towarzyszą nam na co dzień i wzbudzają same pozytywne uczucia u kobiet z najbliższego otoczenia. Nie czarujmy się – zapach Armani You stworzony został właśnie w myśl tego, by skutecznie uwodzić. Męski Armani You dostępny jest w ofercie perfumeryjnej również w wersji bliźniaczej, tylko nieco bardziej kobiecej – z myślą o atrakcyjnych przedstawicielkach płci pięknej właśnie.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.