Perfumy męskie

72. Paco Rabanne / Invictus*

Dla nieustraszonych, niepokonanych mężczyzn - inspirowane Paco Rabanne Invictus

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 72
  • 33 ml
  • 9

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

72. Paco Rabanne / Invictus*

72. Paco Rabanne / Invictus*

Dla nieustraszonych, niepokonanych mężczyzn - inspirowane Paco Rabanne Invictus

72. Paco Rabbane / Invictus

Mężczyzna perfum Invictus od marki Paco Rabanne jest typem zwycięzcy – nieustraszonym i niepokonanym. Kompozycja o świeżym, drzewno-wodnym aromacie wybierana jest najczęściej przez mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, dla których sportowa rywalizacja jest jednym z głównych priorytetów.

 

Nuta głowy: grejpfrut, nuty morskie i mandarynka.
Nuta serca: liść laurowy i jaśmin.
Nuta bazy: drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczula i szara ambra.

Współczesna branża perfumeryjna pełna jest absolutnie niezastąpionych i jedynych w swoim rodzaju propozycji, adresowanych do praktycznie każdego klienta – niezależnie od jego wieku, płci, zainteresowań czy zajmowanego stanowiska zawodowego. Stąd też w pełni świadomie wybierać można spośród setek, jak nie tysięcy, propozycji zapachowych. Dziś przedstawimy jedną z prawdziwych i najjaśniejszych gwiazd przemysłu perfumeryjnego dedykowanego mężczyznom. A oto i produkt na miarę czasów: perfumy męskie Invictus. Co sprawia, że ufa im i wybiera je tak wielu panów?

Perfumy Paco Rabanne Invictus to unikatowa kompozycja zapachowa stworzona głównie z myślą o tych mężczyznach, którzy uwielbiają żyć aktywnie i otaczać się zapachami maksymalnie orzeźwiającymi. Używając perfum Invictus każdy z panów może mieć pewność, że podkreślą one w znaczny sposób męski sexapil i sprawią, że żadna z kobiet nie pozostanie wobec nich obojętna. Do tego wybór tej kompozycji zapachowej właśnie zagwarantuje, że każdy mężczyzna będzie mógł podkreślić swoją męskość w bardzo wyrafinowany sposób. A jakie nuty zapachowe składają się na to, że perfumy męskie Invictus są tak popularne?

O niezwykłej mocy perfum stworzonych z myślą o nowoczesnych, bardzo aktywnych mężczyznach, decyduje ich skład. Tu mowa o akcentach zapachowych orzeźwiającej mandarynki, wzmocnionej nutami morskimi, urzekającego jaśminu oraz paczuli, mchu dębowego oraz drzewa gwajakowego. Perfumy Paco Rabanne Invictus to propozycja z najwyższej półki zapachowej i jakościowej. Uwielbiane i chętnie kupowane na całym świecie, spotykają się z ogromnym zainteresowaniem mężczyzn w każdym wieku. W ich zapachu zaklęte jest bowiem uczucie wolności, tak potrzebne każdemu przedstawicielowi płci brzydszej do codziennego życia.

Invictus perfumy to doskonała propozycja na trafiony, maksymalnie gustowny prezent dla mężczyzny obdarzonego nieprzeciętną klasą, ubierającego się i zachowującego się z ogromny gustem, niezależnie od sytuacji. Perfumy męskie Invictus mają tę nieziemską moc urzekania i zniewalania, dlatego też ich wybór pozostaje dla wielu tak oczywisty. Z pewnością więc warto poznać go bliżej, a najlepiej – wypróbować na własnej skórze i… rozkochać się w nim na dłużej.

W ofercie doskonale wyposażonych perfumerii, promujących najbardziej znane i pożądane zapachy świata, znaleźć możemy także wiele ciekawych propozycji zapachowych dla pań. W tym choćby Paco Rabanne Invictus damskie.
A ogromnej uwadze kupujących warto polecić także znakomitej jakości, niezwykle zbliżony do oryginału i równie trwały produkt Paco Rabanne Invictus odpowiednik. Dla każdego więc znajdzie się coś miłego – i pięknie pachnącego do tego. Unikatowymi zapachami godnymi wyboru po prostu warto się otaczać: dziś, jutro i zawsze.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.