Perfumy męskie

72. INVICTUS MAN*

Dla nieustraszonych, niepokonanych mężczyzn 

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 72
  • Nowy
  • 29

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

72. INVICTUS MAN*

72. INVICTUS MAN*

Dla nieustraszonych, niepokonanych mężczyzn 

72. INVICTED

Mężczyzna perfum INVICTED jest typem zwycięzcy – nieustraszonym i niepokonanym. Kompozycja o świeżym, drzewno-wodnym aromacie wybierana jest najczęściej przez mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, dla których sportowa rywalizacja jest jednym z głównych priorytetów.

 

Nuta głowy: grejpfrut, nuty morskie i mandarynka.
Nuta serca: liść laurowy i jaśmin.
Nuta bazy: drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczula i szara ambra.

Współczesna branża perfumeryjna pełna jest absolutnie niezastąpionych i jedynych w swoim rodzaju propozycji, adresowanych do praktycznie każdego klienta – niezależnie od jego wieku, płci, zainteresowań czy zajmowanego stanowiska zawodowego. Stąd też w pełni świadomie wybierać można spośród setek, jak nie tysięcy, propozycji zapachowych. Dziś przedstawimy jedną z prawdziwych i najjaśniejszych gwiazd przemysłu perfumeryjnego dedykowanego mężczyznom. A oto i produkt na miarę czasów: perfumy męskie INVICTED. Co sprawia, że ufa im i wybiera je tak wielu panów?

Perfumy INVICTED to unikatowa kompozycja zapachowa stworzona głównie z myślą o tych mężczyznach, którzy uwielbiają żyć aktywnie i otaczać się zapachami maksymalnie orzeźwiającymi. Używając perfum INVICTED każdy z panów może mieć pewność, że podkreślą one w znaczny sposób męski sexapil i sprawią, że żadna z kobiet nie pozostanie wobec nich obojętna. Wybór tej kompozycji zapachowej zagwarantuje, że każdy mężczyzna będzie mógł podkreślić swoją męskość w bardzo wyrafinowany sposób. A jakie nuty zapachowe składają się na to, że perfumy męskie INVICTED są tak popularne?

O niezwykłej mocy perfum stworzonych z myślą o nowoczesnych, bardzo aktywnych mężczyznach, decyduje ich skład. Tu mowa o akcentach zapachowych orzeźwiającej mandarynki, wzmocnionej nutami morskimi, urzekającego jaśminu oraz paczuli, mchu dębowego oraz drzewa gwajakowego. Perfumy INVICTED to propozycja z najwyższej półki zapachowej i jakościowej. Uwielbiane i chętnie kupowane na całym świecie, spotykają się z ogromnym zainteresowaniem mężczyzn w każdym wieku. W ich zapachu zaklęte jest bowiem uczucie wolności, tak potrzebne każdemu przedstawicielowi płci brzydszej do codziennego życia.

INVICTED to doskonała propozycja na trafiony, maksymalnie gustowny prezent dla mężczyzny obdarzonego nieprzeciętną klasą, ubierającego się i zachowującego się z ogromny gustem, niezależnie od sytuacji. Perfumy męskie INVICTED mają tę nieziemską moc urzekania i zniewalania, dlatego też ich wybór pozostaje dla wielu tak oczywisty. Z pewnością więc warto poznać go bliżej, a najlepiej – wypróbować na własnej skórze i… rozkochać się w nim na dłużej.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.