Perfumy męskie

34. Christian Dior / Sauvage*

Dla eleganckich mężczyzn - inspirowane Christian Dior Sauvage

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 34
  • 33 ml
  • 8

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

34. Christian Dior / Sauvage*

34. Christian Dior / Sauvage*

Dla eleganckich mężczyzn - inspirowane Christian Dior Sauvage

34.Christian Dior / Sauvage

Klasyk od marki Dior – eleganckie, lekkie i odświeżające perfumy dla mężczyzn Sauvage. Typowo francuski charakter kompozycji został skrzętnie przemycony w postaci nut cytrusowo-aromatycznych, które dodają mężczyźnie charyzmy, świeżości, a nade wszystko energii na cały dzień. Twarzą perfum jest sam Alain Delon, prawdziwy symbol męskości.

Nuta głowy: cytryna, olejek z łodyg i liści gorzkiej pomarańczy, rozmaryn, bazylia.
Nuta serca: jaśmin, róża, goździk, irys.
Nuta bazy: mech dębowy, wetiwer, piżmo.

Klasyczne zapachy perfum znanych od lat wcale nie wychodzą z mody. Nawet więcej – ich zwolennicy coraz częściej zwracają się w kierunku swoich niegdysiejszych wyborów, bo w klasyce zawsze tkwić będzie elegancja i klasa z najwyższych półek jakościowych i produktowych. Dlatego też są zapachy męskie, które od lat, niezmiennie, zdobywają serca mężczyzn na całym świecie. Niezależnie od ich wieku czy zajmowanej pozycji zawodowej – klasyczne zapachy męskie będą budowały siłę męskości. I takim zapachem będzie właśnie Sauvage Dior. Zdecydowanie warto poznać tę kompozycję bliżej.

Sauvage Dior 33 ml to zapach męski przepełniony elegancją, a zarazem również akcentami odświeżającymi. Tę doskonałą francuską kompozycję zapachową tworzą nuty cytrusowo – aromatyczne, niezwykle kojąco i energetyzująco oddziałujące na męską wyobraźnię. Wyjątkowa świeżość i podkreślona męska charyzmatyczność – to wyznaczniki codziennego użytkowania zapachu Sauvage właśnie.

Sauvage Dior to zapach bazujący na nutach energetyzujących i orzeźwiających cytryn, urzekającego jaśminu, romantycznej róży, intrygującego irysa ora wyrazistego goździka. Do tego dodatki rozmarynu, bazylii, piżma czy mchu dębowego sprawiają, że oto kompozycja zapachowa nabiera na mocy. I staje się dodatkiem niezwykle pożądanym przez mężczyzn aktywnych i pewnych siebie oraz takich, którzy uwielbiają emanować swoją witalnością i dobrym podejściem do życia.

Sauvage Dior 33 ml to zapach dostępny również w takich małych flakonikach, bardzo poręcznych i polecanych do wykorzystywania na co dzień. Ten aromatyczny i bardzo energetyzujący zapach bowiem pasować będzie do wykorzystywania zarówno na wielkie okazje, jak i na co dzień. Z pewnością warto więc mieć chociażby mini flakonik we własnym posiadaniu – wszystko po to, by móc skorzystać z czarodziejskiej mocy odświeżenia w każdej, zupełnie dowolnej chwili.

Klasyczne zapachy męskie od światowych producentów to jakość i trwałość, które bardzo się ceni. Dlatego też warto pamiętać, by wybierając perfumy kierować się w stronę tej znanej na całym świecie jakości, którą po prostu czuć – już od pierwszego psiknięcia.

Perfumy męskie Sauvage Dior to uniwersalny wybór dla mężczyzn w każdym wieku, lubiących aktywność i pragnących podkreślać swoją męskość w wyjątkowy sposób. To także szansa na wzmocnienie poziomu własnej charyzmy oraz podkreślenie tego, co najbardziej męskie w każdym z panów – siły męskości. Wybierając perfumy skupmy się więc na tym, by całość kompozycji zapachowej najzwyczajniej w świecie nam się podobała i by niosła ze sobą uczucie przyjemności. Bo otaczać się mało lubianym zapachem to nie jest pomysł na życie. Wybierajmy więc to, co naprawdę nam się podoba, a wówczas zapach będzie nas zdobił i eksponował to, co pragniemy by było wyeksponowane. Sauvage Dior 33 ml – od teraz na tę klasę stać każdego!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.