Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Nowe

103. JOY'S
103. JOY'S

Woda perfumowana JOY'S wyraża optymizm i szczęście, zapewniając...

15,00 zł
115. L'NIU Treser
115. L'NIU Treser

Propozycja dla pewnych siebie kobiet, które pragną intrygować i...

15,00 zł
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg

Skoncentrowany proszek do prania kolorowych tkanin w formie granulek.

19,90 zł

Perfumy męskie

34. SOUVIGE / Diore sauvage*

Dla eleganckich mężczyzn

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 34
  • Nowy
  • 26

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

34. SOUVIGE / Diore sauvage*

34. SOUVIGE / Diore sauvage*

Dla eleganckich mężczyzn

34. SOUVIGE / 

Eleganckie, lekkie i odświeżające perfumy dla mężczyzn Souvige. Typowo francuski charakter kompozycji został skrzętnie przemycony w postaci nut cytrusowo-aromatycznych, które dodają mężczyźnie charyzmy, świeżości, a nade wszystko energii na cały dzień.

Nuta głowy: cytryna, olejek z łodyg i liści gorzkiej pomarańczy, rozmaryn, bazylia.
Nuta serca: jaśmin, róża, goździk, irys.
Nuta bazy: mech dębowy, wetiwer, piżmo.

Klasyczne zapachy perfum znanych od lat wcale nie wychodzą z mody. Nawet więcej – ich zwolennicy coraz częściej zwracają się w kierunku swoich niegdysiejszych wyborów, bo w klasyce zawsze tkwić będzie elegancja i klasa z najwyższych półek jakościowych i produktowych. Dlatego też są zapachy męskie, które od lat, niezmiennie, zdobywają serca mężczyzn na całym świecie. Niezależnie od ich wieku czy zajmowanej pozycji zawodowej – klasyczne zapachy męskie będą budowały siłę męskości. I takim zapachem będzie właśnie Souvige. Zdecydowanie warto poznać tę kompozycję bliżej.

Souvige 33 ml to zapach męski przepełniony elegancją, a zarazem również akcentami odświeżającymi. Tę doskonałą francuską kompozycję zapachową tworzą nuty cytrusowo – aromatyczne, niezwykle kojąco i energetyzująco oddziałujące na męską wyobraźnię. Wyjątkowa świeżość i podkreślona męska charyzmatyczność – to wyznaczniki codziennego użytkowania zapachu Souvige właśnie.

Sauvage Dior 33 ml to zapach dostępny również w małych flakonikach, bardzo poręcznych i polecanych do wykorzystywania na co dzień. Ten aromatyczny i bardzo energetyzujący zapach bowiem pasować będzie do wykorzystywania zarówno na wielkie okazje, jak i na co dzień. Z pewnością warto więc mieć chociażby mini flakonik we własnym posiadaniu – wszystko po to, by móc skorzystać z czarodziejskiej mocy odświeżenia w każdej, zupełnie dowolnej chwili.

Klasyczne zapachy męskie od światowych producentów to jakość i trwałość, które bardzo się ceni. Dlatego też warto pamiętać, by wybierając perfumy kierować się w stronę tej znanej na całym świecie jakości, którą po prostu czuć – już od pierwszego psiknięcia.

Perfumy męskie Souvige to uniwersalny wybór dla mężczyzn w każdym wieku, lubiących aktywność i pragnących podkreślać swoją męskość w wyjątkowy sposób. To także szansa na wzmocnienie poziomu własnej charyzmy oraz podkreślenie tego, co najbardziej męskie w każdym z panów – siły męskości. Wybierając perfumy skupmy się więc na tym, by całość kompozycji zapachowej najzwyczajniej w świecie nam się podobała i by niosła ze sobą uczucie przyjemności. Bo otaczać się mało lubianym zapachem to nie jest pomysł na życie. Wybierajmy więc to, co naprawdę nam się podoba, a wówczas zapach będzie nas zdobił i eksponował to, co pragniemy by było wyeksponowane. Souvige 33 ml – od teraz na tę klasę stać każdego!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.