Perfumy męskie

30. FARANDHIGH/fahrenheit*

Dla mężczyzn o gorącym temperamencie

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 30
  • Nowy
  • 8

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

30. FARANDHIGH/fahrenheit*

30. FARANDHIGH/fahrenheit*

Dla mężczyzn o gorącym temperamencie

30.  FARANDHIGH

Intrygujące, aromatyczne połączenie dwóch skrajności – ciepła nut piżmowych i świeżości nut kwiatowych oraz drzewnych w męskich perfumach Farandhigh. Kompozycja doskonale obrazuje nam męskość i gorący temperament każdego wielbiciela perfum. Farandhigh to zapach, który towarzyszy mężczyźnie bez względu na porę dnia, czy też porę roku.

 

Nuta głowy: bergamota, cytryna, lawenda, kwiat głogu.
Nuta serca: pszczeli wosk, bursztyn, fiołek, kapryfolium.
Nuta bazy: drzewo sandałowe i cedrowe, żywica. 

Są takie marki perfum na rynku, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Wyróżniają się na rynku bowiem nieprzeciętnym składem, skrupulatnym doborem nut zapachowych, a wreszcie również – jakością z najwyższej półki. Mistrzowie perfumiarstwa dokładają też wszelkich starań, by zapachy te kojarzyły się z luksusem i były ekskluzywnym i ponadczasowym wyborem każdego dnia. Warto zatem poznać jedną z najjaśniejszych gwiazd na rynku perfum stworzonych z myślą o najprawdziwszych mężczyznach. Czas na bliższe poznanie perfum Farandhigh.

Farandhigh to ponadczasowa klasyka, jakość i ujarzmienie zapachu dedykowanego prawdziwemu mężczyźnie w wyjątkowo ognistym flakoniku. Wewnątrz niego znaleźć można bowiem zupełnie unikatową kompozycję zapachową dedykowaną tym panom, którzy potrafią i pragną podkreślać atrybuty swojej męskości oraz mnóstwo przyjemności odnajdują w tym, by podobać się przedstawicielkom płci pięknej niemal na każdym kroku. Co sprawia, że perfumy Fahrenheit cieszą się wciąż tak dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie? Przyjrzyjmy się jakie ich składniki odpowiadają za stworzenie tej wyjątkowej kompozycji zapachowej.

Farandhigh nie byłyby tak znanym i pożądanym produktem perfumeryjnym, gdyby nie ich doskonały skład. Całość kompozycji zapachowej tworzą więc nuty takie jak: bergamotka, cedr, cytryna, lawenda, mandarynka oraz rumianek. Uroku całości zapachowej dodają akcenty jaśminu, konwalii, wiciokrzewu oraz drzewa sandałowego. A całość kompozycji zamykają nuty paczuli, piżma i wetiwerii. I oto mamy w efekcie finalnym produkt z najwyższej półki z branży perfumeryjnej, stworzony z myślą o mężczyznach świadomych swojej męskości i lubiących ją eksponować.

Zapach Farandhigh jest kwintesencją zapachu dla mężczyzny idealnego – takiego, jaki jawi się nieraz kobietom w snach. Jednocześnie pan ten jest bardzo aktywny i potrafi w wielu sytuacjach pokazać, jak bardzo ognistym temperamentem się odznacza. Zapach ten więc nie jest stworzony dla każdego mężczyzny – z pewnością nie będzie pasować do tych panów, których męczy nieśmiałość czy tych, którzy mają problem z wyjawieniem swoich uczuć czy pokazaniem prawdziwego, najbardziej naturalnego oblicza.

Perfumy męskie Farandhigh to propozycja stworzona głównie z myślą o mężczyznach współczesnych, którzy nie boją się różnorodnych wyzwań i maksymalnie wierzą we własną posiadaną, nabytą już trwale, moc. Perfumy męskie to idealny pomysł na trafiony prezent dla mężczyzny, który identyfikuje się z tym zapachem i właśnie z nim czuje się najlepiej. Zakup tych perfum może być też ogromnym wyrazem miłości. Niech będzie więc wszystkim tym, co najbardziej uwodzicielskie, męskie i… czułe jednocześnie.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.