Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Obejrzane

Promocje

Nowe

103. JOY'S
103. JOY'S

Woda perfumowana JOY'S wyraża optymizm i szczęście, zapewniając...

15,00 zł
115. L'NIU Treser
115. L'NIU Treser

Propozycja dla pewnych siebie kobiet, które pragną intrygować i...

15,00 zł
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg

Skoncentrowany proszek do prania kolorowych tkanin w formie granulek.

19,90 zł

Perfumy męskie

30. FARANDHIGH/fahrenheit*

Dla mężczyzn o gorącym temperamencie

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 30
  • Nowy
  • 41

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

30. FARANDHIGH/fahrenheit*

30. FARANDHIGH/fahrenheit*

Dla mężczyzn o gorącym temperamencie

30.  FARANDHIGH

Intrygujące, aromatyczne połączenie dwóch skrajności – ciepła nut piżmowych i świeżości nut kwiatowych oraz drzewnych w męskich perfumach Farandhigh. Kompozycja doskonale obrazuje nam męskość i gorący temperament każdego wielbiciela perfum. Farandhigh to zapach, który towarzyszy mężczyźnie bez względu na porę dnia, czy też porę roku.

 

Nuta głowy: bergamota, cytryna, lawenda, kwiat głogu.
Nuta serca: pszczeli wosk, bursztyn, fiołek, kapryfolium.
Nuta bazy: drzewo sandałowe i cedrowe, żywica. 

Są takie marki perfum na rynku, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Wyróżniają się na rynku bowiem nieprzeciętnym składem, skrupulatnym doborem nut zapachowych, a wreszcie również – jakością z najwyższej półki. Mistrzowie perfumiarstwa dokładają też wszelkich starań, by zapachy te kojarzyły się z luksusem i były ekskluzywnym i ponadczasowym wyborem każdego dnia. Warto zatem poznać jedną z najjaśniejszych gwiazd na rynku perfum stworzonych z myślą o najprawdziwszych mężczyznach. Czas na bliższe poznanie perfum Farandhigh.

Farandhigh to ponadczasowa klasyka, jakość i ujarzmienie zapachu dedykowanego prawdziwemu mężczyźnie w wyjątkowo ognistym flakoniku. Wewnątrz niego znaleźć można bowiem zupełnie unikatową kompozycję zapachową dedykowaną tym panom, którzy potrafią i pragną podkreślać atrybuty swojej męskości oraz mnóstwo przyjemności odnajdują w tym, by podobać się przedstawicielkom płci pięknej niemal na każdym kroku. Co sprawia, że perfumy Fahrenheit cieszą się wciąż tak dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie? Przyjrzyjmy się jakie ich składniki odpowiadają za stworzenie tej wyjątkowej kompozycji zapachowej.

Farandhigh nie byłyby tak znanym i pożądanym produktem perfumeryjnym, gdyby nie ich doskonały skład. Całość kompozycji zapachowej tworzą więc nuty takie jak: bergamotka, cedr, cytryna, lawenda, mandarynka oraz rumianek. Uroku całości zapachowej dodają akcenty jaśminu, konwalii, wiciokrzewu oraz drzewa sandałowego. A całość kompozycji zamykają nuty paczuli, piżma i wetiwerii. I oto mamy w efekcie finalnym produkt z najwyższej półki z branży perfumeryjnej, stworzony z myślą o mężczyznach świadomych swojej męskości i lubiących ją eksponować.

Zapach Farandhigh jest kwintesencją zapachu dla mężczyzny idealnego – takiego, jaki jawi się nieraz kobietom w snach. Jednocześnie pan ten jest bardzo aktywny i potrafi w wielu sytuacjach pokazać, jak bardzo ognistym temperamentem się odznacza. Zapach ten więc nie jest stworzony dla każdego mężczyzny – z pewnością nie będzie pasować do tych panów, których męczy nieśmiałość czy tych, którzy mają problem z wyjawieniem swoich uczuć czy pokazaniem prawdziwego, najbardziej naturalnego oblicza.

Perfumy męskie Farandhigh to propozycja stworzona głównie z myślą o mężczyznach współczesnych, którzy nie boją się różnorodnych wyzwań i maksymalnie wierzą we własną posiadaną, nabytą już trwale, moc. Perfumy męskie to idealny pomysł na trafiony prezent dla mężczyzny, który identyfikuje się z tym zapachem i właśnie z nim czuje się najlepiej. Zakup tych perfum może być też ogromnym wyrazem miłości. Niech będzie więc wszystkim tym, co najbardziej uwodzicielskie, męskie i… czułe jednocześnie.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.