Najlepsza cena

8.Armani / Si*
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety - inspirowane Armani Si

15,00 zł
25. Chanel / Mademoiselle*
25. MODEMOISELL

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet - inspirowane Chanel Mademoiselle

15,00 zł
12. Cacharel / Amor Amor*
13. FLORAL EUFORIC

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju - inspirowane...

15,00 zł

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Nowe

99. EM7
99. EM7

Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że zamiłowanie do otaczania się...

15,00 zł
98. W-O-W
98. W-O-W

Mężczyzna w odsłonie znanej sprzed kilkunastu lat, a mężczyzna...

15,00 zł
96. GENTEL
96. GENTEL

W zmieniającym się świecie, trendach społecznych i nieustannie...

15,00 zł

Perfumy męskie

16. 2VIP MEN

Dla pewnych siebie, charyzmatycznych mężczyzn - inspirowane Carolina Herrera 212 Vip Men

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 16
  • 33 ml
  • 24

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

16. 2VIP MEN

16. 2VIP MEN

Dla pewnych siebie, charyzmatycznych mężczyzn - inspirowane Carolina Herrera 212 Vip Men

16.Carolina Herrera / 212 Vip Men

Luksusowy zapach dla mężczyzn Carolina Herrera 212 Vip Men to hołd, który został oddany Nowemu Jorkowi, jak również mężczyźnie, który jest zakochany w szybkim tempie życia i szaleństwie tego miasta. Ciepła i świeża mieszanka orientalno-drzewnych składników przenosi nas w klimat nowojorskich bankietów dla wyższych klas i znakomicie podkreśla charyzmę oraz pewność siebie każdego mężczyzny.

 

Nuta głowy: Limonka, kawior, pieprz, imbir, marakuja.
Nuta serca: Wódka, Gin, mięta, przyprawy: goździk i cynamon.
Nuta bazy: Bursztyn, akord drzewny, skóra.

Są takie zapachy, które tworzy się głównie z myślą o bardzo aktywnych, pełnych energii ludziach. I taką propozycją będzie z pewnością luksusowa nuta perfum 212 VIP, sygnowanych wielką marką Carolina Herrera. Flakonik z tą nieprzeciętną zawartością zapachową to swoisty hołd złożony wielkiej metropolii, Nowemu Jorkowi. To tutaj bowiem tempo życia jest tak zawrotne, że tylko nieliczni są w stanie za nim nadążyć. I takim mężczyznom właśnie dedykowany jest zapach 212 VIP męski. Bo prawdziwą kwintesencją męskości ma być siła, witalność i energia. To wszystko zawiera w sobie unikalna kompozycja zapachowa stworzona na miarę czasów, możliwości i… męskich potrzeb.

Nutę zapachową stanowiącą mieszankę orientalno – drzewnych składników kompozycji 212 VIP tworzą takie składniki jak energetyzująca limonka, pikantny pieprz, wyrazisty imbir, luksusowy kawior oraz egzotyczna marakuja. Do tego zabraknąć nie może także wódki, ginu oraz przypraw: goździków i cynamonu. Do tego szczypta bursztynu i skóry domyka ciekawą całość kompozycji zapachowej. I oto każdy aktywny mężczyzna może się czuć wyjątkowo energetycznie, a osoby z jego najbliższego otoczenia stwierdzą z całą pewnością, że męskość w najpiękniejszym wydaniu powinna pachnieć dokładnie właśnie tak.

212 VIP męski to zapach dla przedstawicieli płci męskiej o bardzo wyrazistym charakterze. To wybór tych mężczyzn, którzy urodzili się po to, by pokazywać światu swoją charyzmę oraz eksponować własną pewność siebie. To zapach nieprzypadkowy, ale i stworzony dla tych właśnie, którzy w żadnym calu nie uważają się za przypadkowych. Wyjątkową męską naturę trzeba odpowiednio podkreślić. Dlatego też warto bliżej poznać fenomen zapachu 212 VIP. To z pewnością doskonała inwestycja w stylowy dodatek do każdego stroju, a do tego – również trafiony pomysł na prezent – z wielkiej, jak i mniejszej okazji.

Zapachy dedykowane mężczyznom mają uwodzić i czarować, a na pewno – nie pozostawiać obojętnym. Dlatego też wybierając propozycję 212 VIP męski można mieć pewność, że oto wybierze się jakość sygnowaną światowej sławy marką – Carolina Herrera – nie trzeba jej przedstawiać dziś nikomu.

Pasjonatom piękna, urzekających i wyjątkowo trwałych kompozycji zapachowych polecić można właśnie flakonik opatrzony nazwą 212 VIP męski. To niezwykle trafiony zakup, będący również genialną inwestycją w siebie. Regularne używanie tego zapachu sprawia, że każdego dnia buduje się większą pewność siebie, potęgę i siłę męskości. Zdecydowanie warto zaufać tym, którzy na produkcji światowej sławy zapachów znają się najlepiej. 212 VIP męski to wybór idealny, stworzony z myślą o mężczyźnie bardzo aktywnym, pewnym siebie i uwielbiającym roztaczać wokół atmosferę potęgi męskości.

Wybierając perfumy kierujmy się tym, co nam najbliższe i nasze ulubione. Dzięki temu szybko znajdziemy zapach, który będzie nam towarzyszył przez długie lata.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.