Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELL

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Nowe

99. EM7
99. EM7

Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że zamiłowanie do otaczania się...

15,00 zł
98. W-O-W
98. W-O-W

Mężczyzna w odsłonie znanej sprzed kilkunastu lat, a mężczyzna...

15,00 zł
96. GENTEL
96. GENTEL

W zmieniającym się świecie, trendach społecznych i nieustannie...

15,00 zł

Perfumy męskie

16. 2VIP MEN

Dla pewnych siebie, charyzmatycznych mężczyzn

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 16
  • 33 ml
  • 23

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

16. 2VIP MEN

16. 2VIP MEN

Dla pewnych siebie, charyzmatycznych mężczyzn

16. 2VIP MEN

Luksusowy zapach dla mężczyzn 2VIP Men to hołd, który został oddany Nowemu Jorkowi, jak również mężczyźnie, który jest zakochany w szybkim tempie życia i szaleństwie tego miasta. Ciepła i świeża mieszanka orientalno-drzewnych składników przenosi nas w klimat nowojorskich bankietów dla wyższych klas i znakomicie podkreśla charyzmę oraz pewność siebie każdego mężczyzny.

 

Nuta głowy: Limonka, kawior, pieprz, imbir, marakuja.
Nuta serca: Wódka, Gin, mięta, przyprawy: goździk i cynamon.
Nuta bazy: Bursztyn, akord drzewny, skóra.

Są takie zapachy, które tworzy się głównie z myślą o bardzo aktywnych, pełnych energii ludziach. I taką propozycją będzie z pewnością luksusowa nuta perfum 2VIP Men. Flakonik z tą nieprzeciętną zawartością zapachową to swoisty hołd złożony wielkiej metropolii, Nowemu Jorkowi. To tutaj bowiem tempo życia jest tak zawrotne, że tylko nieliczni są w stanie za nim nadążyć. I takim mężczyznom właśnie dedykowany jest zapach 2VIP Men męski. Bo prawdziwą kwintesencją męskości ma być siła, witalność i energia. To wszystko zawiera w sobie unikalna kompozycja zapachowa stworzona na miarę czasów, możliwości i… męskich potrzeb.

Nutę zapachową stanowiącą mieszankę orientalno – drzewnych składników kompozycji 2VIP Men tworzą takie składniki jak energetyzująca limonka, pikantny pieprz, wyrazisty imbir, luksusowy kawior oraz egzotyczna marakuja. Do tego zabraknąć nie może także wódki, ginu oraz przypraw: goździków i cynamonu. Do tego szczypta bursztynu i skóry domyka ciekawą całość kompozycji zapachowej. I oto każdy aktywny mężczyzna może się czuć wyjątkowo energetycznie, a osoby z jego najbliższego otoczenia stwierdzą z całą pewnością, że męskość w najpiękniejszym wydaniu powinna pachnieć dokładnie właśnie tak.

2VIP Men męski to zapach dla przedstawicieli płci męskiej o bardzo wyrazistym charakterze. To wybór tych mężczyzn, którzy urodzili się po to, by pokazywać światu swoją charyzmę oraz eksponować własną pewność siebie. To zapach nieprzypadkowy, ale i stworzony dla tych właśnie, którzy w żadnym calu nie uważają się za przypadkowych. Wyjątkową męską naturę trzeba odpowiednio podkreślić. Dlatego też warto bliżej poznać fenomen zapachu 2VIP Men. To z pewnością doskonała inwestycja w stylowy dodatek do każdego stroju, a do tego – również trafiony pomysł na prezent – z wielkiej, jak i mniejszej okazji.

Zapachy dedykowane mężczyznom mają uwodzić i czarować, a na pewno – nie pozostawiać obojętnym. Dlatego też wybierając propozycję 2VIP Men męski można mieć pewność, że oto wybierze się najwyższą jakość.

Pasjonatom piękna, urzekających i wyjątkowo trwałych kompozycji zapachowych polecić można właśnie flakonik opatrzony nazwą 2VIP Men. To niezwykle trafiony zakup, będący również genialną inwestycją w siebie. Regularne używanie tego zapachu sprawia, że każdego dnia buduje się większą pewność siebie, potęgę i siłę męskości. Zdecydowanie warto zaufać tym, którzy na produkcji światowej sławy zapachów znają się najlepiej. 2VIP Men to wybór idealny, stworzony z myślą o mężczyźnie bardzo aktywnym, pewnym siebie i uwielbiającym roztaczać wokół atmosferę potęgi męskości.

Wybierając perfumy kierujmy się tym, co nam najbliższe i nasze ulubione. Dzięki temu szybko znajdziemy zapach, który będzie nam towarzyszył przez długie lata.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.