Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Nowe

Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg

Skoncentrowany proszek do prania kolorowych tkanin w formie granulek.

19,90 zł
Weiser Riese Megaperls proszek 1,215 kg 18 prań
Weiser Riese Megaperls proszek 1,215 kg 18 prań

Skoncentrowany, uniwersalny proszek do prania tkanin białych i kolorowych.

19,90 zł
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml

Meglio to włoska marka produktów czyszczących o niespotykanych...

11,90 zł

Perfumy męskie

9. SIGNATOR / Bekhamm

Dla eleganckiego, pewnego siebie mężczyzny

Więcej

9,99 zł (brutto) 15,00 zł (brutto)

-5,01 zł
Drukuj
  • 9
  • Nowy
  • 5

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

9. SIGNATOR / Bekhamm

9. SIGNATOR / Bekhamm

Dla eleganckiego, pewnego siebie mężczyzny

9. SIGNATOR

Signature for Him to elegancki, subtelny zapach dla wyjątkowego mężczyzny. Jego świeży, drzewny aromat wyraża istotę prawdziwej męskości, luksusu i charyzmy. Perfumy Signator uzupełnią zarówno codzienną stylizację, jak również tą na wieczorne, eleganckie wyjścia.

 

Nuta głowy: mandarynka, arbuz, woda morska
Nuta serca: cyprys, jałowiec
Nuta bazy: bursztyn, paczula, dąb

Ilu współczesnych mężczyzn wzoruje się na niedoścignionych gwiazdach sportu, będących niejako ich autorytetami? Z pewnością panów tych jest naprawdę dużo. Warto więc poznać szerokie możliwości współczesnego rynku perfumeryjnego by przekonać się, że właśnie na nim znajdziemy szereg propozycji dedykowanych pewnym siebie i uwielbiającym podkreślać własną atrakcyjność, mężczyznom. Sprawdźmy co takiego ciekawego kryje w sobie bardzo popularny wśród panów zapach.

Mężczyźni pełni charyzmy, pewności siebie i siły – tacy panowie podobają się zdecydowanej większości kobiet. O takich mężczyznach panie marzą i śnią. Teraz mogą cieszyć się ich bliskością, wzbogaconą dodatkowo użyciem nieszablonowym perfum z najwyższej półki produktowej. Signator męski to perfumy maksymalnie zmysłowe i uwodzicielskie. Takie, obok których nigdy nie przechodzi się obojętnie… Co decyduje o tym, że ich tak obłędny zapach przykuwa uwagę zainteresowanych?

Perfumy męskie Signator powstały poprzez połączenie unikatowych kompozycji zapachowych. Na całość wspaniałej zawartości tegoż flakonu z perfumami składają się zapachowe akcenty energetycznych i letnich owoców – mowa o arbuzie i pomarańczy. Ich idealnym uzupełnieniem będzie połączenie z nutami cyprysu, jałowca oraz lantany. Do tego całość unikatowej kompozycji świetnie dopełniają nuty drzewne – paczula, porosty oraz bursztyn.

Signator perfumy to propozycja absolutnie polecana na wielkie wyjścia. Takie, w których mężczyzna zabłysnąć ma swoim wspaniałym wdziękiem i dać się poznać od tej najlepszej, typowo męskiej i charyzmatycznej strony. To także perfumy idealne do codziennego podkreślania wszelkich atrybutów dostępnych tylko mężczyznom.

Na współczesnym, bardzo zróżnicowanym przecież rynku perfumeryjnym, znajdziemy nie tylko dedykowane mężczyznom perfumy. Z powodzeniem bowiem kupimy także unikatowe perfumy damskie 33 ml, dostępne w wyjątkowo wygodnych i łatwych do przewożenia i zmieszczenia nawet w najmniejszej damskiej torebce, pojemnościach. Ta wygoda doceniana jest dziś nie tylko wśród pań, ale i panów. Ogólnie – wśród kupujących ceniących jakość dostępną w filigranowej i bardzo funkcjonalnej, formie.
Na rynku znajdziemy także równie unikatowe perfumy damskie. Te polecane są paniom potrafiącym podkreślać swoją atrakcyjność w każdej formie i na każdym kroku. Propozycja ta spotka się z ogromnym zainteresowaniem tych przedstawicielek płci pięknej, które bez aury tajemniczego zapachu nie wyruszają dalej, niż do własnej łazienki lub przed oblicze lustra z toaletki. Tę najwyższą jakość pokochać mogą wszyscy – wystarczy mieć ją na co dzień, by nie rezygnować z niej w żadnej chwili.

Perfum Signator – je po prostu trzeba poznać, by pokochać – już na zawsze!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.