Perfumy męskie

96. GENTELMAN*

W zmieniającym się świecie, trendach społecznych i nieustannie ewoluującej modzie obserwować możemy, że coraz częściej współcześni mężczyźni zaczynają dbać o siebie i własny, atrakcyjny wygląd.

Więcej

15,00 zł (brutto)

Nowy
Drukuj
  • 96
  • Nowy
  • 95

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

96. GENTELMAN*

96. GENTELMAN*

W zmieniającym się świecie, trendach społecznych i nieustannie ewoluującej modzie obserwować możemy, że coraz częściej współcześni mężczyźni zaczynają dbać o siebie i własny, atrakcyjny wygląd.

Nie dzieje się tak bez przyczyny – ci panowie właśnie chcą możliwie jak najbardziej podobać się kobietom, a panie stają się coraz bardziej wymagające. Warto więc wiedzieć, jakie perfumy męskie należałoby dobrać do tego, by móc stwierdzić z całą pewnością: tak, jestem współczesnym mężczyzną i potrafię o siebie dbać najlepiej jak tylko można. Używając znanych i cenionych perfum męskich, rzecz jasna. Bo te pozostają nieodzownym dodatkiem do mężczyzny nowoczesnego, eleganckiego i… z klasą.

Z jakimi cechami kojarzyć się nam będzie dziś mężczyzna? Powinien być nie tylko bardzo męski, ale i elegancki oraz… silny. Do tego dobrze byłoby, gdyby potrafił szanować i adorować kobietę – albo tę swoją jedyną albo tę, która na to zasługuje. Z pewnością zaś panie byłyby zadowolone wówczas, gdyby współczesny mężczyzna był dżentelmenem. I z myślą o takich panach stworzono unikatowy zapach – GENTEL. Zdecydowanie polecamy poznać go nieco bliżej.

GENTEL to unikatowa kompozycja zapachowa zaliczana do perfum o aromatycznych nutach drzewnych. Z takimi kojarzymy dziś atrakcyjnych, pewnych siebie mężczyzn, dbających o własny wygląd oraz dodatki, które ten wygląd definiują. Mowa rzecz jasna o dodatkach z klasą, eleganckich i szykownych, i to nie tylko na wielkie wyjście, ale nieraz również i w opcji… na co dzień. Kompozycję zapachową GENTEL tworzą nuty skóry wzbogacone orzeźwiającymi akcentami cytryny, estragonu oraz bergamotki. Do tego nie można zapomnieć i o akcentach czarującej róży, paczuli, wyrazistej wetiwerii czy drzewa sandałowego. To wszystko razem tworzy wyjątkową całość, która najdoskonalej pachnieć może rzecz jasna wyłącznie na skórze atrakcyjnego mężczyzny.

Męskość, pełnia zmysłowości, a do tego atrybut siły i pewności siebie – to właśnie najlepsze wyznaczniki jakości gwarantowane przez wybór perfum męskich z najwyższej półki produktowej i jakościowej. Takich perfum dziś szukamy na prezent dla ważnego mężczyzny naszego życia lub mężczyzn, jeśli chcielibyśmy obdarować nim nie tylko ukochanego męża, chłopaka czy narzeczonego, ale również chociażby ojca lub dziadka. Prawdziwym dżentelmenem jest się bowiem niezależnie od wieku czy zajmowanej pozycji zawodowej. Męskie perfumy GENTEL mają w sobie tę ulotną moc luksusu i jakości, które można sobie tylko wymarzyć. A co więcej – teraz można je mieć na wyciągnięcie ręki i odczuwać na własnej skórze. Na dotyk luksusu zasługuje dziś każdy mężczyzna – zdecydowanie warto wybrać polecane perfumy męskie!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.