Perfumy męskie

1. THE Gio

Męski, świeży i energetyczny zapach

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 01
  • Nowy
  • 29

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

1. THE Gio

1. THE Gio

Męski, świeży i energetyczny zapach

1. THE Gio

Ich wyjątkowy zapach inspirowany jest motywem wyspy Pantelleria, którą określa się jako Czarną Perłę Morza Śródziemnego. Miłośnikami tej świeżej, aromatyczno-wodnej mieszanki są mężczyźni dążący do pełnego wyzwolenia, wewnętrznego ładu i harmonii.Nuta głowy: pomarańcza, lima, mandarynka, jaśmin, bergamotka, cytryna, neroli.
Nuta serca: cyklamen, gałka muszkatołowa, rezeda, kolendra, fiołek, frezja, nuty morskie, brzoskwinia, hiacynt, róża, jaśmin, rozmaryn, calone.

Bardzo wyrazista moc męskich perfum to wyznacznik siły, poczucia własnej atrakcyjności oraz silnych akcentów męskości, które należy podkreślać w wielu sytuacjach, nie tylko od święta. Wiedzą o tym panowie pewni siebie, umiejący podkreślać własne zalety i doskonale czujący się w swojej skórze. Skąd tak wielka popularność tej właśnie kompozycji zapachowej? Co sprawia, że jest tak pożądana wśród świadomych swojej męskości panów?

Sekret zapachu tkwi w doborze jego unikatowych składników. Tym samym to nie tylko wysokiej klasy kompozycja zapachowa, ale kompozycja bardzo przemyślana i idealnie dopasowana do potrzeb. Jest bardzo wyrazista i mocna, dlatego spodoba się głównie zwolennikom właśnie takich zapachów. Jej główną nutę stanowi połączenie neroli, mandarynki, cytryny i pomarańczy, przy wsparciu równie energetycznej limonki. Do tego zabraknąć nie może i typowo męskich, bardzo ciepłych aromatów cedru, aromatów morskich czy paczuli.

THE Gio to propozycja dla mężczyzn światowych, a jednocześnie świadomych dużej dawki posiadanego testosteronu. Takich, którzy uwielbiają podobać się kobietom i bardzo często dodatkowo podkreślają własną atrakcyjność idealnie dobranym zapachem.

THE Gio męskie to doskonały pomysł na trafiony i jakże zmysłowy prezent dla mężczyzny życia, który w ten oto sposób poczuje się prawdziwie doceniony i pożądany. A na niczym nie zależy mężczyznom tak bardzo, jak na poczuciu, że są uwielbiani przez kobietę swojego życia i właśnie dla niej starają się codziennie wyglądać maksymalnie atrakcyjnie.

Perfumy męskie THE Gio to kwintesencja wspaniałego smaku i elegancji. To nie jest przypadkowy zapach dla mężczyzn, a raczej bardzo wyrafinowana propozycja nie tylko dedykowana na wielkie okazje, ale i na te mniejsze, zupełnie codzienne.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można rzecz jasna THE Gio zestaw – w atrakcyjnej cenie i bogato wyposażony, stanowiący doskonale skomponowaną linię propozycji adresowanych do atrakcyjnych mężczyzn. Ta unikatowa kompozycja zapachowa ma w sobie to coś, że nikogo, kto przejdzie obok tak wytwornie pachnącego mężczyzny, nie pozostawi obojętnym. Niesie ze sobą więc uczucie niepowtarzalności i genialnego zmysłu gustu i elegancji oraz nienachlanego szyku. W zapachu THE Gio jest ukryte to nieuchwytne zmysłami coś, czego w mężczyznach szukają kobiety i odwrotnie.

THE Gio może być też wspaniałym afrodyzjakiem, podkreślającym wyjątkowo zmysłową i pełną czułości atmosferę bliskości między kobietą i mężczyzną. Na myśl przywodzić więc może zmysłową grę wstępną do czułości, za którymi tak tęsknimy w codziennym zabieganiu. Warto więc poznać ten zapach bliżej by… rozkochać się w nim nie tylko samemu, ale i sprawić, by kobieta naszego życia pokochała go równie mocno. Na swoim mężczyźnie, rzecz jasna.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.