Perfumy męskie

95. Bvlgari Aqua

Zapachy dedykowane współczesnym mężczyznom są bardzo zróżnicowane – bo i rozmaite są potrzeby panów oraz ich oczekiwania. Co więcej – nie każdemu mężczyźnie muszą się przecież podobać kompozycje zapachowe powstałe w oparciu o formułę energetyzującą czy orzeźwiającą. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 95
  • 33 ml
  • 95

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

95. Bvlgari Aqua

95. Bvlgari Aqua

Zapachy dedykowane współczesnym mężczyznom są bardzo zróżnicowane – bo i rozmaite są potrzeby panów oraz ich oczekiwania. Co więcej – nie każdemu mężczyźnie muszą się przecież podobać kompozycje zapachowe powstałe w oparciu o formułę energetyzującą czy orzeźwiającą. 

Warto jednak wiedzieć, jakie rozwiązania zapachowe tworzone są z myślą o zwolennikach zmysłowości i głębokiego magnetyzmu. Moc morskich akcentów zawiera w sobie flakonik sygnowany marką Bvlgari – AQVA Pour Homme. Poznajmy zatem ten zapach nieco bliżej.

Świeżość, orzeźwienie i maksymalna dawka życiodajnej energetyczności. Do tego pełnia zmysłowości i uczucie życiodajnej harmonii. To wszystko mają w sobie perfumy AQVA Pour Homme, stworzone w oparciu o czerpanie inspiracji z przyrody, a głównie – z czystej energii wody. Tę unikatową kompozycję zapachową tworzą trawa morska, mandarynka oraz kwiat pomarańczy. Do tego całość finezyjnej kompozycji dopełniają akcenty bursztynu, santoliny oraz posidoi. Dzięki temu zwolennicy natury korzystać mogą z zapachu bardzo naturalnego, a jednocześnie jedynego w swoim rodzaju.

Perfumy męskie Bvlgari AQVA Pour Homme to propozycja dla mężczyzn ceniących pełnię zmysłowości w ciekawej odsłonie. Natura w postaci wody morskiej, zamknięta we flakoniku perfum, przyda się każdemu mężczyźnie dla odświeżenia po ciężkim dniu czy wyjątkowo dużej aktywności fizycznej. Warto więc mieć na wyciągnięcie ręki nawet ten niewielki flakonik o pojemności 33 ml, by móc czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Współcześni mężczyźni coraz silniej odczuwają potrzebę dużej dbałości o siebie – nic dziwnego więc w tym, że chcą otaczać się luksusowymi zapachami dedykowanymi właśnie męskiej naturze. Energetyzujące perfumy męskie Bvlgari AQVA Pour Homme są odpowiedzią właśnie na potrzeby nowoczesnych mężczyzn, których nie interesują żadne półśrodki czy produkty z listy tych mniej znanych, popularnych czy mniej trwałych. W dążeniu do otaczania się wysokiej jakości zapachami celuje się również w ogromną trwałość zapachu – gwarancję tego ma flakonik od Bvlgari właśnie.

Prestiżowe zapachy dla mężczyzn to luksus na który stać dziś każdego. Nie warto więc decydować się na użytkowanie perfum mało znanych czy mniej popularnych, gdy na wyciągnięcie ręki, w atrakcyjnych cenach czekają na nas produkty z najwyższej półki jakościowej. Warto celować właśnie w nie, bo nic tak nie podkreśli naszego stylu, poczucia klasy i elegancji, jak flakonik ze świetną i wyjątkowo trwałą, kompozycją zapachową. Bvlgari AQVA Pour Homme to zapach idealny. Tak pełen energii i orzeźwienia, że idealnie wkomponuje się w potrzeby mężczyzny bardzo aktywnego, którego wszędzie pełno. I nie chodzi tylko o ogólną dobrą kondycję fizyczną, ale również ponadprzeciętną aktywność zawodową. Zapach ten po prostu warto mieć – zapachowe akcenty wodne to doskonały dodatek do każdej stylizacji – zarówno tej na co dzień, jak i na wielką okazję.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.