Perfumy męskie

94. Azzaro Chrome

Są takie kompozycje zapachowe, które urzekają niezmiennie od tego, czy są użytkowane od dłuższego, czy też krótszego czasu. Ich pełnia uwodzicielskości, w połączeniu z akcentami energetyzującymi tworzy świetną całość dedykowaną nie tylko na codzienne okazje, ale i na wielkie wyjścia. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 94
  • 33 ml
  • 97

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

94. Azzaro Chrome

94. Azzaro Chrome

Są takie kompozycje zapachowe, które urzekają niezmiennie od tego, czy są użytkowane od dłuższego, czy też krótszego czasu. Ich pełnia uwodzicielskości, w połączeniu z akcentami energetyzującymi tworzy świetną całość dedykowaną nie tylko na codzienne okazje, ale i na wielkie wyjścia. 

I takim zapachem z pewnością może być Azzaro Chrome, stanowiące symbol poszukiwania własnego Ja, dedykowane mężczyznom nowoczesnym i bardzo aktywnym.

Luksusowość perfum, ich doskonała jakość, a wreszcie też wyjątkowo energetyzująca świeżość. Takim urzekającym zapachem męskim jak Azzaro Chrome pachnieć chce dziś każdy świadomy swojej męskiej atrakcyjności, mężczyzna. Na tę unikatową kompozycję zapachową składają się ananas, cytryna, nerola, bergamotka oraz rozmaryn. Do tego dołożyć należy aromatyczne akcenty brazylijskiego drzewa różanego, cedru, jaśminu czy drzewa sandałowego. Perfumy nie byłyby kwintesencją męskości w tej mega odsłonie zmysłowości gdyby nie takie akcenty jak kardamon, mech dębowy czy piżmo. W tym ekskluzywnym zapachu rozkochać się na dobre może każdy mężczyzna. Wystarczy, że choć raz pozna jego czarodziejskie właściwości i przekona się o jego trwałości. Bo tu trzeba podkreślić, że perfumy męskie Azzaro Chrome zaliczyć można właśnie do grupy tych wyjątkowo trwałych.

Świeżość, męskość i przyjemność w obcowaniu z wyjątkową kompozycją zapachową dedykowaną współczesnym mężczyznom. Te uczucia właśnie towarzyszyć będą wszystkim użytkownikom perfum Azzaro Chrome, którzy będą mieli to szczęście móc z nich korzystać na co dzień. Ważne pozostaje też to, że zapach ten jest na tyle ponadczasowy, że świetnie sprawdzi się jako zarówno uzupełnienie nonszalanckiej, sportowej stylizacji, jak i dopełni choćby typowo eleganckiej, klasycznej stylizacji biurowej.

Azzaro Chorm to zapach dedykowany głównie mężczyznom nowoczesnym. Zwłaszcza takim, którzy zdają sobie sprawę z tego, że atrakcyjny wygląd i codzienna dbałość o własny wygląd z pewnością zaprocentuje. Czy to powodzeniem u płci przeciwnej, czy też pozwoli szybciej wspinać się po szczeblach kariery zawodowej. Zapewne jednak nie zaszkodzi, gdy mężczyźni ci będą chcieli osiągać więcej i więcej – w każdej dziedzinie życia.

Dążenie do otaczania się wspaniałymi zapachami współcześnie jest bardzo duże. Obserwuje się powrót do dbałości o siebie i najbliższe otoczenie. Dlatego też perfumy męskie Azzaro Chrome polecane są mężczyznom z klasą, panom uwielbiającym podkreślać własną atrakcyjność płciową oraz emanującym pewnością siebie, która jest widoczna nawet gołym okiem. Warto więc wzbogacić listę swoich ulubionych zapachów perfumeryjnych właśnie o ten produkt – Azzaro Chrome to zapach jedyny w swoim rodzaju, a przez to tak bardzo wyjątkowy. Polecany do użytku codziennego i na wielkie okazje. To świetny wybór pełen ponadczasowości.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.