Perfumy męskie

89. Calvin Klein Eternity for MEN

Doskonałej jakości perfumy męskie, określane przez wielu jako wieczne i uniwersalne, to właśnie te perfumy, które w swoim posiadaniu powinien mieć każdy z mężczyzn świadomych swojej płciowej atrakcyjności. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 89
  • 33 ml
  • 91

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

89. Calvin Klein Eternity for MEN

89. Calvin Klein Eternity for MEN

Doskonałej jakości perfumy męskie, określane przez wielu jako wieczne i uniwersalne, to właśnie te perfumy, które w swoim posiadaniu powinien mieć każdy z mężczyzn świadomych swojej płciowej atrakcyjności. 

Nic bowiem nie działa tak wyraźnie na kobiece zmysły, jak pięknie pachnący mężczyzna, do którego po prostu chciałoby się przytulić i czerpać z jego zmysłowego zapachu całą sobą.

Calvin Klein to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych marek na rynku perfumeryjnym. Wybierana przez konsumentów świadomych trendów obowiązujących aktualnie na rynku oraz znajdującym dużą przyjemność w tym, by otaczać się produktami z najwyższej półki. Nic dziwnego więc, że Calvin Klein Eternity męskie to propozycja z listy tych must have, które znaleźć się powinny w posiadaniu każdego prawdziwego mężczyzny. Czym zdobywa tak wielkie zainteresowanie wśród przedstawicieli płci brzydszej?

Eternity for Men to propozycja o wielorakich nutach. W niej skrywa się zatem zarówno delikatność i subtelność, jak i wielka moc nowoczesności, stworzona z myślą o mężczyznach pewnych siebie i potrafiących wydobyć to, co w nich najbardziej męskie i uwielbiane przez kobiety. Wszystko też za sprawą unikalnej kompozycji zapachowej, na której składają się akcenty uwodzicielskiego jaśminu, konwalii, lilii, bezcennej szałwii, geranium czy zupełnie oryginalnego kwiatu pomarańczy. Do tego nie można zapomnieć i o wpływach akcentów lawendy, cytryny, bergamotki oraz zielonej nuty. Całość kompozycji zapachowej uzupełniają drzewo sandałowe, piżmo oraz rzadko spotykane, brazylijskie drzewo różane. Szczególnie zaś istotne dla kreowania ogólnej mocy tego oryginalnego zapachu pozostają wpływy nut zapachowych pochodzące z drzew egzotycznych.

Oryginalne perfumy męskie od Calvin Klein to propozycja ponadczasowa – na naprawdę wiele ciekawych okazji. Doskonale sprawdzi się więc podczas nawet tego najbardziej istotnego w karierze spotkania, jak i podczas codziennych spotkań towarzyskich czy spotkań z rodziną – nawet tych zorganizowanych bez większej okazji.

Współcześni mężczyźni coraz częściej dorównują kobietom. Mają bowiem ściśle określone pragnienia konsumenckie i wiedzą, że nic nie podkreśli tak ich męskości, jak optymalnie dobrany zapach. Dlatego też Eternity for Men to propozycja bardzo ciekawa i na tyle uniwersalna, że spodoba się naprawdę wielu przedstawicielom rodzaju męskiego. Dobrze więc, jeśli znajdzie się w posiadaniu tych panów, którzy uwielbiają zachwycać nonszalanckim zapachem oraz roztaczać wokół siebie aurę tajemniczości. Notabene – tak świetnie oddziałującą na kobiece zmysły i potrzeby.

Oryginalne perfumy męskie to wybór zawsze trafiony. Wiąże się bowiem z wyborem produktów najwyższej jakości, o nieprzeciętnej trwałości i szerokim oddziaływaniu. A który z panów chciałby pozostać nieobojętnym dla atrakcyjnych kobiet? Odpowiedź może być tylko jedna.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.