Perfumy damskie

75. PINK CRISTAL

Dla delikatnych, pewnych siebie kobiet

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 75
  • Nowy
  • 48

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

75. PINK CRISTAL

75. PINK CRISTAL

Dla delikatnych, pewnych siebie kobiet

75. PINK CRISTAL   

PINK CRISTAL prezentuje nam swoją krystalicznie czystą mieszankę aromatów w postaci perfum dla kobiet PINK CRISTAL. Ich kwiatowo-owocowy zapach podkreśla uniwersalność perfum – wybiorą je zarówno kobiety preferujące mocniejsze i bardziej zdecydowane kompozycje, jak również te stawiające na delikatność i świeżość. PINK CRISTAL to perfumy, które utrzymują się na skórze kobiety przez cały dzień, zaś wieczorem podkreślą jej zmysłową naturę.

 

Nuta głowy: owoc granatu, yuzu, akord mrozu.
Nuta serca: magnolia, piwonia, kwiat lotosu.
Nuta bazy: ambra, drewno mahoniowe, piżmo.

Zapachy stworzone z myślą o kobietach, bazujące na nutach kwiatowo – owocowych maja w sobie to nieocenione COŚ co sprawia, że wybór flakoników takich właśnie perfum uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych wyborów. Stąd też warto poznać absolutnie wyjątkową propozycję zapachową. A jest nią flakonik o nazwie PINK CRISTAL.

Delikatność i świeżość zapachowa, połączona z intensywnością i wyjątkową trwałością – to wszystko ma w sobie unikatowa propozycja zapachowa PINK CRISTAL 33 ml, dostępna w ofercie naszej perfumerii. Tę jakość wzorowaną na znanym na całym świecie wybiera naprawdę dużo współczesnych kobiet. Co sprawia, że zapach ten jest tak popularny? Z pewnością jego wyszukana kompozycja, na którą składają się akcenty owocowe – energetyzującego granatu i yuzu, uzupełnione kwiatowymi nutami lotosu, magnolii oraz urzekającej piwonii. Do tego całość kompozycji zapachowej dopełniają nuty lodu, drzewa oraz piżma. W efekcie finalnym więc Versace PINK CRISTAL 33 ml to zapach bardzo zmysłowy i jednocześnie maksymalnie świeży. Taki, w którym rozkochać się może niemal każda kobieta – niezależnie od gustu czy dominującej cechy osobowości.

PINK CRISTAL 33 ml cena jest bardzo przystępna w naszej perfumerii – dlatego i zainteresowanie tym unikatowym zapachem nie słabnie, a jedynie stale rośnie. Z pewnością warto więc przekonać się na własnej skórze, że wybór uroczego flakonika z tym niestandardowym zapachem będzie doskonałym pomysłem na ożywienie własnej codzienności czy sprawienie bliskiej osobie niecodziennego prezentu – trafionego zresztą w 10-tkę!

PINK CRISTAL 33 ml to propozycja na tyle ponadczasowa, że świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet aktywnych sportowo, jak i tych, które w codziennej pracy potrzebują raczej zapachu podkreślającego ich nienaganny gust i wydobywającego ponadczasową elegancję. W nutach zapachowych każda kobieta może poczuć się maksymalnie piękna – i to każdego dnia. Warto pozwolić sobie na tę odrobinę luksusu na co dzień, bo dbałość o samą siebie może przynieść każdej kobiecie jedynie wymierne wartości.

Perfumy PINK CRISTAL to zapach na tyle ciekawy i godny zainteresowania, że z powodzeniem utrzymywać się będzie na kobiecej skórze przez cały dzień, dając uczucie cudownej świeżości i lekkości. Za to wieczorem i w nocy przemienić się może w zapach mega zmysłowy – taki, który uwalnia pożądanie i sprawia, że przyjemności nigdy się nie kończą. Także te uruchomione na linii kontaktów damsko – męskich, najprzyjemniejszych w życiu każdej atrakcyjnej przedstawicielki płci pięknej.

PINK CRISTAL 33 ml to namiastka luksusu, którą można mieć teraz przy sobie, niezależnie od okazji czy okoliczności. Świadome swojego piękna i atrakcyjności wiedzą, co dobre. 

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.