Perfumy damskie

69. LADY MILION WOMAN*

Dla odważnych, pewnych siebie kobiet

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 69
  • Nowy
  • 5

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

69. LADY MILION WOMAN*

69. LADY MILION WOMAN*

Dla odważnych, pewnych siebie kobiet

69. MILION'S WOMAN

Damskie perfumy MILION'S WOMAN sprawiają, że przez moment możesz poczuć się niczym wyjątkowy, szlachetny diament wart milion dolarów. Perfumy o luksusowym aromacie skierowane są do kobiet odważnych, pełnych energii i siły, by nigdy nie poddać się przeciwnościom losu. Kompozycja bazuje na eleganckich, kwiatowo-owocowych aromatach.

Nuta głowy: konwalia, olejek neroli.
Nuta serca: gardenia, hiacynt.
Nuta bazy: miód, paczula.

Perfumy damskie niejednokrotnie pachnieć mogą niczym milion dolarów – i tym samym tak właśnie kunsztownie pachnieć będzie kobieta, dla której wybór wysokiej jakości perfum jest wręcz oczywistością. Warto więc poznać bliżej doskonałe w każdym calu perfumy Million's damskie. Te sygnowane marką światowej sławy producenta, już samym nietuzinkowym wyglądem flakonika przypominającego najprawdziwszy brylant, zasługują na najwyższe uznanie i zainteresowanie. Prezentujemy zapach MILION'S WOMAN damskie bliżej.

Niespotykana kombinacja nut owocowych i kwiatowych, zapakowana w perfumy milion dolarów mówi sama za siebie. Tę najwyższą jakość niezwykle urzekającej i zniewalającej kompozycji zapachowej poznać powinna każda kobieta. Kompozycję zapachową o absolutnie unikatowym zestawieniu tworzą nuty słodkiej maliny, neroli, kwiatu afrykańskiej pomarańczy, gardenii i jaśminu arabskiego. Do tego całości kompozycji zapachowej dopełniają akcenty białego miodu, bursztynu i paczuli. Wszystkie z wymienionych składników tworzą razem coś absolutnie wyjątkowego – dedykowanego paniom, które uwielbiają uwodzić i chcą zawsze znajdować się w samym centrum zainteresowania męskich spojrzeń.

MILION'S WOMAN damski to zapach absolutnie obłędny, przepełniony cudowną zmysłowością, czarem i tajemniczością. Idealnie współgrać będzie z romantyczną naturą kobiety, która nie tylko potrafi bujać w obłokach i marzyć, ale również niekiedy jednak zstąpi na ziemię i realnie podejdzie do rzeczywistości, w której przyszło jej żyć.

Perfumy Million's damskie mają w sobie ogromną moc uwodzenia – nie będzie ich więc używać kobieta, która raczej jest szarą myszką, niż duszą towarzystwa. Ten upojny zapach nie spotka się też z zainteresowaniem tych pań, które raczej nie chcą zwracać na siebie większej uwagi. Ale z pewnością perfumy pachnące tak obłędnie, niczym perfumy milion dolarów, przypadną do gustu paniom śmiałym, odważnym, umiejącym podkreślać i wydobywać własną kobiecość. Takim, które nie boją się pokazywania swoich mocnych stron i pragną emanować pewnością siebie, która wzruszy niejednego.

Perfumy doskonałej jakości, a przy tym też niezwykle trwałe – taki właśnie jest zapach MILION'S WOMAN damski. To kwintesencja ogromnego poczucia stylu i nieprzeciętnego gustu, wyrażana w decydowaniu się na zakup najznakomitszych propozycji perfumeryjnych dostępnych na rynku. Pamiętajmy – perfumy milion dolarów to jak wygrana w totka – to wzmocniona kobieca klasa w najpiękniejszym wydaniu. A siły i potęgi kobiecości nie jest w stanie przebić nic innego – doskonały zapach będzie zaś jedynie wspaniałym dodatkiem do codzienności dbającej o siebie przedstawicielki płci pięknej. Zdecydowanie warto, bo perfumy Million's damskie czekają właśnie na świadome swojego piękna panie, które dodatkowo potrafią to piękno wydobywać i… podkreślać na każdym kroku. I wyrażać w każdym ruchu. Otoczonym rzecz jasna przepięknym i maksymalnie trwałym zapachem.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.