Perfumy damskie

65. LA VIE EST BELLE *

Dla pewnych uroczych, pięknych kobiet

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 65
  • Nowy
  • 22

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

65. LA VIE EST BELLE *

65. LA VIE EST BELLE *

Dla pewnych uroczych, pięknych kobiet

65. LA BELLA VITA

Damska kompozycja zapachowa La Bella Vita pragnie wykrzyczeć nam słowa, które powinny stać się mottem każdej współczesnej kobiety: „Pamiętaj – życie jest piękne!”. La Bella Vita prezentuje nam zatem elegancki zapach przepełniony lekkim aromatem nut kwiatowo-owocowo-gourmand, który już od pierwszej kropli wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Perfumy dodadzą każdej kobiecie niezaprzeczalnego uroku, piękna i siły wewnętrznej.

Nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka.
Nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin.
Nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia. 

Kobiece życie wypełnione być powinno przede wszystkim kwiatami i owocami. Do tego wniosku doszło trzech fantastycznych mistrzów perfumiarskich, którzy stworzyli zapach wyjątkowy, lukusowy i dedykowany każdej przedstawicielce płci pięknej, która uwielbia cieszyć się życiem. Bo i takie przesłanie zawarte jest w nazwie tego zapachu.

Unikalne połączenie owocowe, stanowiące głowę nuty zapachowej La Bella Vita to duet soczystej gruszki z energetyzującą, kojarzoną z pełnią lata, czarną porzeczką. W sercu zapachu uderzającą rolę odgrywa zniewalający jaśmin w połączeniu z irysem i nietuzinkowym kwiatem pomarańczy. Perfumy damskie La Bella Vita uzupełniają aromaty czekolady, wanilii i paczuli, a całość dedykowana jest kobietom romantycznym i uwielbiającym cieszyć się małymi – wielkimi cudami codzienności.

Piękno, siła i harmonia – to uosabiają w sobie perfumy damskie La Bella Vita i stworzone zostały dla pań umiejących podkreślać własną atrakcyjność, czarować promiennym uśmiechem i zniewalających otwartością serca. Nuta zapachowa La Bella Vita to kwintesencja ciepła, nieprzemijającej kobiecej urody i pewności siebie. To wreszcie bardzo luksusowy produkt, którego warto używać w szczególności na wyjątkowe, warte podkreślenia okazje czy chwile godne celebrowania.

La Bella Vita perfumy to produkt niezwykle często wybierany – zarówno na gustowny prezent, jak i do codziennego użytku. Tej francuskiej, znanej na całym świecie marki nie trzeba reklamować. W każdym produkcie sygnowanym jej nazwą zawarte jest bowiem wszystko to, co świadome swojej kobiecości panie uwielbiają: jest tam luksus, niewyczerpana elegancja, szyk i gust – to wszystko, za czym tęskni się w codziennej, niezwykle zabieganej rzeczywistości zawodowej.

La Bella Vita 33 ml to propozycja dla kobiet żyjących bardzo aktywnie, uwielbiających mieć przy sobie namiastkę ulubionego, luksusowego zapachu. To także wspaniała opcja dla tych pań, które często goszczą na bardzo eleganckich wieczorowych spotkaniach i pragną zmieścić kochaną perfumetkę nawet w niewielkiej torebce.

Wspaniałość kompozycji zapachowej, luksus w każdym jej tchnieniu, a wreszcie – niezwykła trwałość zapachu i elegancja związana z jego użytkowaniem. To wszystko sprawia, że La Bella Vita perfumy damskie wciąż znajdują się na szczycie listy kobiecych marzeń i są tak często wybierane przez panie w każdym wieku – niezależnie od zajmowanej przez nie pozycji zawodowej.
Gwarancją maksymalnej satysfakcji z użytkowania perfum La Bella Vita jest ich ogromna renoma na rynku światowym. Gwiazdą zaś będącą ikoną tego zapachu pozostaje Julia Roberts – tak znana i szanowana przez wielu – nie tylko w branży filmowej, ale i ogólnie.

Życie jest piękne La Bella Vita – hasło to idealnie oddaje ideę stworzenia tego luksusowego zapachu dedykowanego kobietom z klasą, uwielbiającym elegancję i ponadczasowy szyk – choćby i na co dzień. Cieszmy się więc życiem drogie Panie i wybierajmy najpiękniejsze zapachy nam dedykowane właśnie!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.