Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Nowe

103. JOY'S
103. JOY'S

Woda perfumowana JOY'S wyraża optymizm i szczęście, zapewniając...

15,00 zł
115. L'NIU Treser
115. L'NIU Treser

Propozycja dla pewnych siebie kobiet, które pragną intrygować i...

15,00 zł
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg

Skoncentrowany proszek do prania kolorowych tkanin w formie granulek.

19,90 zł

Perfumy damskie

25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 25
  • Nowy
  • 39

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

25. MODEMOISELLE

25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

25. MODEMOISELL

Charakter i styl Modemoisell doskonale odzwierciedla woda perfumowana dla kobiet Modemoisell. Podkreśla nieprawdopodobny urok każdej kobiety, jej seksapil, zmysłowość, pewność siebie i niewymuszoną elegancję. Świeżość nut szyprowo-kwiatowych znakomicie została tu ujęta przez znanego perfumiarza, Jacquesa Polge’a.

Nuta głowy: pomarańcza, mandarynka, kwiat pomarańczy i bergamotka.
Nuta serca: mimoza, jaśmin, róża turecka i ylang-ylang.
Nuta bazy: fasolka tonka, paczula, opoponaks, wanilia, wetyweria i białe piżmo.

Czarodziejskie zapachy, niepowtarzalne kompozycje, przepiękne flakoniki z równie nieszablonową zawartością… To wszystko kryją w sobie cudownej natury flakoniki perfum, skrywające w sobie dużo więcej, niż najwyższą jakość. Perfumy od znanych na całym świecie mistrzów perfumiarstwa mają w sobie to coś, że zjednują serca użytkowników na całym świecie. W tym głównie kobiet. Nie oszukujmy się bowiem – to właśnie przedstawicielki płci pięknej zwracają szczególną uwagę na to, jakich zapachów używają na co dzień, a jakie zarezerwowane są raczej na wielkie okazje i takie same wyjścia. Dla znawców branży z pewnością wcale nie trzeba przedstawiać bliżej zapachu Modemoisell. Ale zróbmy to.

Perfumy Modemoisell to propozycja dla tych pań, którym na co dzień brakuje umiejętnego podkreślania naturalnej zmysłowości i subtelnej kobiecości. Czarodziejskość zapachu stworzona poprzez połączenie kwiatowo – owocowych nut sprawia, że nie przejdzie się obojętnie obok zapachu Modemoisell. Tę wyjątkową kompozycję perfumeryjną tworzą bowiem nuty bergamotki, pomarańczy, mandarynki oraz kwiatu pomarańczy. Do tego dołożyć należy akcenty uwodzicielskiego jaśminu, róży, mimozy, jak i ylang-ylang. Całość kompozycji zapachowej zamykają nuty wetiwerii, paczuli, białego piżma czy wanilii. I tak oto światu ukazuje się prawdziwy perfumeryjny majstersztyk - Modemoisell 33 ml.

Wygodny, uroczo się prezentujący, a jednocześnie dostępny w barwie wyjątkowo romantycznego różu flakonik Modemoisell cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pań w każdym wieku. Niebanalna kompozycja zapachowa, pełnia uwodzicielskości oraz oryginalność sprawiają, że wiele kobiet z całego świata zakochuje się w zapachu Modemoisell niemal od pierwszego „niuchnięcia”. I coś magicznego w tym właśnie jest.

Modemoisell 33 ml to propozycja dedykowana wszystkim romantycznym kobietom, pragnącym na każdym kroku podkreślać swoją niepowtarzalną naturę. To także idealny wybór dla tych z pań, które pragną mieć dostęp do wspaniałego zapachu niemal zawsze – stąd i niewielkie flakoniki które z powodzeniem zmieszczą się w każdej damskiej torebce.

Perfumy Modemoisell 33 ml mają w sobie to czarodziejskie „COŚ” co sprawia, że dzięki nim każda kobieta czuje się piękniejsza, bardziej pewna siebie i dużo atrakcyjniejsza. Z pewnością więc każdy dzień rozpoczynany od psiknięcia się ulubionym zapachem będzie zaliczony do udanych. Bo inaczej najzwyczajniej w świecie nigdy by być nie mogło. Niech to piękno zapachowe trwa i… niech każda z pań znajdzie chwilę dla siebie, by mogła poczuć się piękna, atrakcyjna i bardzo pożądana. Wszystkim kobietom świata to się po prostu należy!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.