Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Nowe

Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg

Skoncentrowany proszek do prania kolorowych tkanin w formie granulek.

19,90 zł
Weiser Riese Megaperls proszek 1,215 kg 18 prań
Weiser Riese Megaperls proszek 1,215 kg 18 prań

Skoncentrowany, uniwersalny proszek do prania tkanin białych i kolorowych.

19,90 zł
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml

Meglio to włoska marka produktów czyszczących o niespotykanych...

11,90 zł

Perfumy damskie

15. RAVEL / ck

Dla eleganckich mężczyzn

Więcej

9,99 zł (brutto) 15,00 zł (brutto)

-5,01 zł
Drukuj
  • 15
  • Nowy
  • 16

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

15. RAVEL / ck

15. RAVEL / ck

Dla eleganckich mężczyzn

15. RAVEL

Perfum zachwyca zjawiskowym połączeniem składników, tym razem prezentując nam damskie perfumy Ravel. Inspirowane są zapachami morza – słonym aromatem skóry kobiety po morskiej kąpieli, a także delikatnym powiewem bryzy otulającym jej ciało. Elegancja i tajemniczość w doskonałym wydaniu.

Nuta głowy: sól, różowy pieprz, czarny pieprz, biały pieprz.
Nuta serca: irys, ambra.
Nuta bazy: drzewo sandałowe, drewno kaszmirowe, wetyweria, piżmo.

Perfumy damskie to dla wielu przedstawicielek płci pięknej absolutnie niezastąpiony dodatek do codziennej kreacji. Bez nich panie czują się często niekompletnie ubrane, a przez to nie mogą czuć się też maksymalnie atrakcyjne czy pewne siebie. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiednich perfum. Perfumy Ravel mogą być pomysłem co najmniej doskonałym. Warto sprawdzić więc, jaki potencjał kryje w sobie ten wyjątkowy zapach. Tak wyjątkowy, że po prostu chciałoby się nim oddychać.

Perfumy Ravel to zupełnie niecodzienna kompozycja zapachowa stworzona w oparciu o inspiracje nadmorskimi nutami. Dedykowana jest głównie tym paniom, którym nadmorskie klimaty nie są obce, a kobiety te czują się wręcz doskonale w takich właśnie, przyjemnych bardzo, okolicznościach przyrody.

Perfumy Ravel to kompozycja zapachowa którą tworzą głównie nuty drzewa sandałowego, uzupełnione akcentami soli morskiej oraz wetywerii. Aromatyczność i tajemniczość gwarantowana przez zapach jest również z uwagi na obecność nut kaszmiru, piżma, jak i czarnego, białego czy różowego pieprzu. Do tego nieocenione stają się także akcenty bursztynu czy irysa. I to wszystko z myślą o stworzeniu jak najbardziej ciekawej mgiełki zapachowej, towarzyszącej aktywnej kobiecie na każdym kroku jej codzienności.

Pełnia zmysłowości, tajemniczości, a jednocześnie niezależności i cudownej atrakcyjności. Tak w kilku słowach zawrzeć można to, co kryje w sobie perfum Ravel. W tej unikatowej kompozycji sygnowanej światowej sławy producentem rozkochać się dziś może każda atrakcyjna kobieta. Taka, która wie cym jest drzemiące w niej piękno oraz potrafi je odpowiednio eksponować.

Perfumy Ravel znane są nie od dziś – i to nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wiele współczesnych kobiet, decydując się na ich zakup i użytkowanie, wybiera przede wszystkim najwyższej klasy produkty z wysokiej półki. Dlatego też perfumy Ravel mają w sobie tę niepowtarzalną moc wypełniania kobiecej codzienności tak potrzebnym pięknem i czarem. Bo coraz częściej panie zyskują świadomość tego, że pragną otaczać się pięknymi zapachami, dobranymi zupełnie nieprzypadkowo.

W szerokiej ofercie naszego sklepu znaleźć można jeszcze inne ciekawe propozycje zapachowe.

Perfumy Ravel to najwyższa klasa w swoim wydaniu. To zapachy zniewalające, urzekające i niezwykle trwałe. To także swego rodzaju wizytówki zadbanych i świadomych kobiet, które nie zadowalają się dziś bylejakością, tylko takich, które nieustannie dążą do przodu i pragną znaleźć produkty na miarę ich marzeń i indywidualnych potrzeb. Perfumy Ravel idealnie wkomponowują się w potrzeby takich właśnie, współczesnych kobiet. Warto je mieć!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.