Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELL

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Nowe

117. ONE & MEN
117. ONE & MEN

Korzenna, orientalna kreacja oparta na harmonii tabaki i szlachetnych...

15,00 zł
113. MERCE MEN
113. MERCE MEN

Luksus, elegancja, wyrafinowanie...

15,00 zł
110. B-SCENT MEN
110. B-SCENT MEN

Zapach jest uwodzicielski na swój własny, niepowtarzalny sposób, uwodzi...

15,00 zł

Perfumy damskie

10. PINK MAGIK / Magic Woman (Bruno)

Dla zmysłowej, seksownej kobiety

Więcej

9,99 zł (brutto) 15,00 zł (brutto)

-5,01 zł
Drukuj
  • 10
  • Nowy
  • 21

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

10. PINK MAGIK / Magic Woman (Bruno)

10. PINK MAGIK / Magic Woman (Bruno)

Dla zmysłowej, seksownej kobiety

10. PINK MAGIK

Magia kobiecej natury znakomicie ujęta w zmysłowych perfumach Pink Magik. Perfumy te opierają się o najpopularniejsze zapachy lata nuty kwiatowe i owoce, które nadają całości lekki i figlarny charakter. Kompozycja jest doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji – zarówno tej codziennej, jak i tej wieczorowej.

Nuta głowy: melon, passiflora.
Nuta serca: czerwona porzeczka, fiołek, różowy szampan, poziomka.
Nuta bazy: lilia wodna, piżmo, drzewo sandałowe.

Kobiece zamiłowanie do otaczania się pięknymi przedmiotami i równie eleganckimi zapachami tkwi w głębi natury każdej z pań. Dlatego też tak ważne jest to, by umiejętnie dobierać dostępne na rynku flakoniki perfum i zestawiać je z własnymi potrzebami, preferencjami czy wreszcie – także z własnym charakterem. Perfumy damskie Pink Magik mają w sobie to coś co sprawia, że cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem pań. Co kryje w sobie nietypowo wyprofilowany flakonik z tym ponadczasowym zapachem?

Pink Magik to zapach stanowiący najprawdziwszą kwintesencję kobiecości. Pełen wyjątkowych akcentów zmysłowych, opiera się na połączeniu nut owocowo – kwiatowych. Już samo połączenie zapachów jest bardzo nietypowe i pełne energetyczności – mowa bowiem o akcentach arbuzowych, melonowych, porzeczkowych, fiołków oraz męczennicy. Kolejno – w bazie serca, dominować będzie zapach truskawki wymieszany z konwalią, a całość idealnie domykać będą akcenty piżma i drzewa sandałowego.

Pink Magik to propozycja dla tych pań, które uwielbiają tworzyć wokół siebie aurę pełną tajemniczości, jak również uwielbiają czarować niepowtarzalnym zapachem na każdym kroku. To także propozycja kunsztownej kompozycji perfumeryjnej dla tych kobiet, które pragną jak najbardziej zmysłowo podkreślić swoją kobiecość oraz emanować tym, co mają w sobie najpiękniejszego.

Perfumy damskie Pink Magik mają w sobie to coś co sprawia, że używane być mogą niezależnie od okazji. Sprawdzają się znakomicie zarówno więc w opcji na dzień, jak i na wieczorne, niezwykle wyjątkowe okazje. Są synonimem piękna w najcudowniejszej postaci, a jednocześnie pozwalają uzupełnić kobiecą kreację o pewną dozę zmysłowości i pikanterii – te z kolei dedykowane być mogą jedynie wielkim wyjściom.

Już sam opis sprawia, że ten wykwintny i absolutnie nietypowy flakonik chciałoby się mieć we własnej kolekcji. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by taki prezent sobie sprawić lub delikatnie podpowiedzieć naszemu ukochanemu mężczyźnie – od dawna marzę o tym zapachu…

Wszystkie kryją w sobie tę tajemniczość i zmysłowość, które są tak pożądane przez kobiety w pełni świadome swojej atrakcyjnej kobiecości.

Każda kobieta ma w sobie taką część duszy lub natury, w której chciałaby móc potrafić kogoś oczarować na długo. Dobrze więc, jeśli umiejętnie korzystać będzie z możliwości, które stawia przed nią świat. W branży perfumeryjnej ze szczególnością zwraca się uwagę na dobór odpowiednio dopasowanych perfum. Pink Magik to prawdziwy hit i strzał w dziesiątkę – warto móc poczuć go na własnej skórze. Jest MOC!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.