Perfumy damskie

8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 8
  • Nowy
  • 45

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

8. SI

8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

8. SI

Hipnotyzująca mieszanka nut szyprowo-owocowych, które zostały ujęte w damskich perfumach Si. Kompozycja ta stanowi wyjątkowy hołd oddany współczesnej kobiecości – wizerunkowi kobiety pewnej siebie, atrakcyjnej i świadomej swych atutów.

Nuta głowy: ananas, limonka, tuberoza, mandarynka, gruszka, bergamotka.
Nuta serca: irys, jaśmin, heliotrop peruwiański, konwalia.
Nuta bazy: drzewo sandałowca, fasola tonka, ambra, piżmo, wanilia, drzewo cedrowe.

W dążeniu większości kobiet w centrum zainteresowania znajduje się to, by otaczać się pięknymi dodatkami i kompozycjami zapachowymi. Nieprzypadkowo więc jeden z czołowych produktów perfumeryjnych cieszy się tak dużą popularnością wśród pań. Poznajmy bliżej perfumy damskie Si i przekonajmy się, dlaczego miliony kobiet nie potrafią przejść obok nich obojętnie. O mężczyznach zresztą nie wspominając.

Elegancja, aktualnie obowiązujące trendy i ponadczasowość. Te trzy określenia najlepiej wyrażają to, co powiedzieć by można było o światowej sławy kompozycjach zapachowych. Wśród nich perfumy damskie Si zajmują czołową pozycję. W tej owocowo – kwiatowej kompozycji zapachowej rozkochać się można niezależnie od tego, jaki zawód się wykonuje czy ile lat żyje się na świecie. To idealny wybór dla kobiet nowoczesnych, pewnych siebie i potrafiących podkreślać własną atrakcyjność także poprzez wybór odpowiednich zapachów. Perfumy Si to wybór zupełnie oczywisty.

Si to zapach absolutnie zmysłowy i uwodzicielski, który w pierwszym zetknięciu z tą unikatową kompozycją zapachową czarować będzie wyrazistymi akcentami owoców czarnej porzeczki oraz przenikać nutami kwiatowymi na czele z niezwykle aromatyczną frezją oraz różą. Do tego nie można zapomnieć i o wpływach wyrazistej wanilii, egzotycznej paczuli oraz przepełnionych naturalnym ciepłem, nut drzewnych. To wszystko połączone w jedną całość stanowić będzie wybór zupełnie nieprzypadkowy i nieszablonowy, stworzony z myślą o kobietach pewnych siebie, silnych i potrafiących wyeksponować to, co w nich samych najbardziej godne podkreślenia i wydobycia. Seksapil w damskim wydaniu nie ma sobie równych – uzupełniony nieprzeciętnym zapachem zaś, prezentuje się jeszcze ciekawiej.

Delikatność, ale jednocześnie zmysłowość podkreślona niezwykłą trwałością zapachu. To kwintesencja perfum damskich takich jak Si. W zapachu tym drzemie ukryta kobiecość, którą warto odkrywać każdego dnia, chwalić się nią i emanować, roztaczając wokół siebie niezwykle przyjemną atmosferę.

Perfumy damskie Si polecają się nie tylko jako doskonały pomysł na zawsze trafiony prezent, ale i jako świetne uzupełnienie kobiecej toaletki, na której nie może zabraknąć miejsca i dla znanego na całym świecie, bardzo popularnego i kobiecego zapachu. Każda z pań powinna mieć w swojej kolekcji zapachów kompozycję uwodzicielską i intrygującą zarazem. Niech będzie nią zapach Si – doskonały dodatek zarówno do kreacji na wielkie wyjścia, jak i te codzienne. W tym zapachu można rozkochać się już od pierwszej aplikacji na skórę.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.