Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Nowe

Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg

Skoncentrowany proszek do prania kolorowych tkanin w formie granulek.

19,90 zł
Weiser Riese Megaperls proszek 1,215 kg 18 prań
Weiser Riese Megaperls proszek 1,215 kg 18 prań

Skoncentrowany, uniwersalny proszek do prania tkanin białych i kolorowych.

19,90 zł
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml

Meglio to włoska marka produktów czyszczących o niespotykanych...

11,90 zł

Perfumy damskie

6. DAIMOND

Orientalno - kwiatowy zapach

Więcej

9,99 zł (brutto) 15,00 zł (brutto)

-5,01 zł
Drukuj
  • 6
  • Nowy
  • 13

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

6. DAIMOND

6. DAIMOND

Orientalno - kwiatowy zapach

6. DAIMOND

Całość oparta o eleganckie nuty orientalno-kwiatowe.

Nuta głowy: liczi, malina.
Nuta serca: frezja, konwalia, róża.
Nuta bazy: wanilia, paczula, drewno cedrowe, wetyweria.

Kobiece zamiłowanie do diamentów, pięknych przedmiotów, ubrań, torebek czy kwiatów znane jest na całym świecie. Nic w tym dziwnego – to właśnie panie jako wyjątkowe estetki pragną otaczać się dodatkami z najwyższej półki produktowej. Kolejnym niebudzącym wątpliwości faktem jest to, że kobiety uwielbiają piękne perfumy. I to właśnie perfumy damskie robią furorę na całym świecie. Największym zainteresowaniem cieszą się rzecz jasna znane światowe zapachy. Brylant w nazwie zapachu nie jest mylący – flakonik perfum damskich zawiera w sobie bowiem ponadczasową kompozycję pełną luksusu. Tak, o tym właśnie marzą kobiety na całym świecie!

Subtelność perfum damskich na początku urzeka delikatnym i zwiewnym połączeniem nut słodkiej maliny z energetycznością owocu liczi. Kolejno znaleźć się można w ogrodzie kwiatowych inspiracji – romantycznej i wyjątkowo zmysłowej róży oraz frezji. Zapach nie byłby swoistym mistrzostwem sztuki perfumeryjnej, gdyby nie uzupełnienie jego kompozycji akcentami drzewnymi. I tutaj ogromne ukłony w stronę nut paczuli, drzewa cedrowego, jak również ambry. Do tego całość kompozycji zapachowej wzbogacona została także o nuty bursztynu, wanilii jak i konwalii. W tak idealnie skomponowanym zapachu perfum damskich trudno jest przejść zupełnie obojętnie. A co więcej – zakochać się w nim można już od pierwszego psiknięcia.

Dążeniem wszystkich niemal kobiet jest osiągnięcie pełni kobiecości i zmysłowej atrakcyjności. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie skorzystanie z szerokiej oferty perfumeryjnej dostępnej na rynku. A ta z kolei nie byłaby tak pełna, gdyby zabrakło w niej prawdziwego diamentu. Polecany i chętnie użytkowany przez kobiety w każdym wieku. I to nie tylko na wielkie i wyjątkowe okazje, ale coraz częściej – także na co dzień. O takim luksusowym i nad wyraz eleganckim zapachu we własnej kolekcji zapachowej marzy niemal każda przedstawicielka płci pięknej. A teraz każda z pań może mieć w swoim posiadaniu flakonik z wyjątkową kompozycją zapachową. Idealne na prezent z wielkiej i zupełnie błahej okazji. Tak doskonałe w każdym calu, że na miano prawdziwego diamentu zasługują bezsprzecznie.

Unikatowe kompozycje zapachowe stworzone przez prawdziwych mistrzów sztuki perfumeryjnej zawsze będą miały wzięcie. Tęsknoty za luksusem nie sposób wyrazić inaczej, jak poprzez używanie wyjątkowych perfum damskich. Rozkochać się w nim można już od pierwszej aplikacji. I zdecydowanie na zawsze. Uniwersalność perfum damskich, klasa i ponadprzeciętny szyk to jest właśnie to, co kobiety kochają najbardziej!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.