Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Nowe

Tusz do rzęs RIMMEL SHAKE IT FRESH MASCARA
Tusz do rzęs RIMMEL SHAKE IT FRESH MASCARA

Pogrubiający tusz do rzęs Rimmel London Volume Shake Mascara pozwoli Ci...

19,90 zł
Tusz do rzęs MAX FACTOR X FUSION FALSE LASH EFFECT
Tusz do rzęs MAX FACTOR X FUSION FALSE LASH EFFECT

Pozwól sobie na luksus posiadania niesamowicie podkreślonych rzęs dzięki...

19,90 zł
Tusz do rzęs MAYBELLINE LASH SENSATIONAL
Tusz do rzęs MAYBELLINE LASH SENSATIONAL

Bądź zjawiskowa... I rozwiń swoje rzęsy niczym wachlarz z nową maskarą...

19,90 zł

Perfumy damskie

4. WOMAN'S CODE

Kwiatowo-orientalny zapach

Więcej

15,00 zł (brutto)

Drukuj
  • 4
  • Nowy
  • 33

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

4. WOMAN'S CODE

4. WOMAN'S CODE

Kwiatowo-orientalny zapach

4. WOMAN'S CODE

Kompozycja o świeżym, kwiatowo-orientalnym aromacie podkreśla niepowtarzalny urok każdej kobiety.

Nuta głowy: czerwona pomarańcza, fiołek.
Nuta serca: kwiat pomarańczy afrykańskiej, jaśmin.
Nuta bazy: miód, wanilia, drzewo sandałowe.

Kobiecość występować może pod zupełnie różnorodnymi postaciami, mienić się rozmaitymi kolorami, a do tego pachnieć również tak różnorodnie, jak przeróżne być mogą kobiece gusta. Dlatego też w kanonie jednych z najbardziej ulubionych zapachów kobiecych znaleźć można uroczą kompozycję. Poznajmy jego czarodziejskie właściwości bliżej.

O pełni zmysłowości tejże konstrukcji zapachowej decyduje obecność takich akcentów zapachowych jak miód, wanilia czy drzewo sandałowe uzupełnione nutami włoskiej pomarańczy czy niesamowitego jaśminu. Do tego całość mistrzowskiej kreacji zapachowej uzupełnia obecność pikantnego imbiru. Tak romantycznego, a zarazem tajemniczego i wyjątkowego zapachu kobiecego ze świecą szukać. Z pewnością wybiorą je panie uwielbiające otaczać się niezwykle zmysłową wonią i to niezależnie od okazji. Tak unikatowa kompozycja może ich tylko dodawać – ku uciesze kobiecych zmysłów oraz osób przebywających w najbliższym otoczeniu pań pachnących światową jakością.

Doskonałej jakości perfumy damskie stworzono głównie z myślą o zaspokojeniu kobiecych potrzeb na wyzwalanie szeroko pojmowanej atrakcyjności – także w odcieniu seksualności. Pełnia zmysłowości, tajemniczości i piękna, a do tego nieodparty urok czarodziejskiego cudu – to właśnie magia towarzysząca każdej chwili spędzonej w otuleniu perfum damskich. To jakość, na którą można sobie pozwolić nie tylko od święta, ale coraz częściej – także na co dzień. Tego szukamy i to znajdujemy właśnie w perfumach Code – uwielbianych przez kobiety niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy pozycji zawodowej.

Zapachy damskie bazujące na nutach cytrusowo – kwiatowych pozostają w ścisłej czołówce wyborów pań. Nie dziwić będzie więc tak ochocze sięganie po flakoniki z zapachem Code. W nim bowiem zaklęte pozostają orzeźwiające nuty pomarańczy, pikantne akcenty imbiru, jak również uwodzicielskie kompozycje na bazie jaśminu oraz wanilii. I te składniki właśnie, połączone w jedną całość, dawać będą pełnię szczęścia w chwilach tego wymagających. Otaczajmy się na co dzień najpiękniejszymi zapachami z listy kanonów światowych, a nasze życie zyska na tym w naprawdę wielu wymiarach. Taki zapach po prostu warto znać i… regularnie używać.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.