Perfumy damskie

101. AMBERS

W większości z nas wciąż tkwi przekonanie o tym, że kobiety z racji swojej delikatniejszej natury i takiego samego usposobienia, wybierać będą raczej perfumy o równie stonowanych nutach zapachowych. Jak się okazuje jednak – nic bardziej mylnego. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

Nowy
Drukuj
  • 101
  • Nowy
  • 93

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

101. AMBERS

101. AMBERS

W większości z nas wciąż tkwi przekonanie o tym, że kobiety z racji swojej delikatniejszej natury i takiego samego usposobienia, wybierać będą raczej perfumy o równie stonowanych nutach zapachowych. Jak się okazuje jednak – nic bardziej mylnego. 

Bo wśród przedstawicielek płci pięknej wiele jest również takich pań, które gustować będą raczej w kompozycjach zapachowych gustujących w nutach drzewno – orientalnych. I do takich z pewnością zaliczymy te panie, które od lat pozostają niezmiennymi miłośniczkami zapachu AMBERS. Tym paniom, które nie miały dotychczas styczności z tą odsłoną perfumeryjnego mistrzostwa – zapach ten z pewnością warto przybliżyć bliżej. Czas więc na prezentację.

AMBERS oszałamia zmysły użytkowniczek przede wszystkim wspaniałymi wpływami akcentów kwiatowych. Warto wspomnieć więc, że wśród nich dominować będą takie nuty jak bergamotka czy bylica, tworząc mieszankę egzotyczno – orientalną. Następnie nie sposób wspomnieć o akcentach zapachowych nieprzeciętnego jaśminu, czerwonych goździków, kolczastych róż czy delikatnego, czarującego słodkością, miodu. Kwiatowe wpływy tych aromatycznych kwiatów mają ogromną moc zniewalania i… uszczęśliwiania na wszystkie dni codzienności. Bo idealnie skomponowany zapach perfum damskich ma przynosić przede wszystkim ukojenie dla zmysłów i dawać możliwość otulenia się przyjemnością niczym szalem z najbardziej miłych dla zmysłów, wspomnień.
Oczywiście kompozycja AMBERS nie byłaby prawdziwym brylantem wśród zapachów dedykowanych paniom, gdyby nie wpływy także takich akcentów jak zielone nuty, piżmo czy bursztyn. Bez tego ostatniego składnika zaś producent zapewne nie nazwałby swojej kompozycji zapachowej zaszczytnym mianem AMBERS…

Wśród zapachów perfum damskich znajdziemy oczywiście takie, które zachwycać będą swoją uniwersalnością i ponadczasowością oraz wypełniać będą pożądanym luksusem i elegancją. Do tego jeszcze stanowić będą również i o tym, że osoby użytkujące zapachów od światowej klasy producentów będą mogły czuć się maksymalnie eleganckie i zadbane. I takich kompozycji zapachowych warto dziś szukać. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują oczywiście perfumy damskie AMBERS. Niech w ich luksusowej odsłonie spełnią się wszystkie kobiece marzenia o potrzebie dostępu do nieskrępowanego morza perfumeryjnych możliwości. Na zachwyt codziennego użytkowania perfum zasługuje dziś każda z kobiet – to dzięki idealnie dobranym zapachom właśnie przedstawicielki płci pięknej będą mogły mówić o tym, że oto czują się maksymalnie zadbane i piękne – i to każdego dnia, także na co dzień i absolutnie nie tylko od święta.

AMBERS to perfumy damskie określane mianem luksusowej elegancji. A na dostęp do niej zasługuje każda współczesna kobieta bez wyjątku.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.