Perfumy damskie

93. NOMAD - inspiracja Chloe Nomad*

Mówi się, że choć kobieta zmienną jest, to w jej charakterze i sposobie życia i bycia pozostaje jedna niezmienna. A tą jest nieskończone zamiłowanie do pięknych i uwodzicielskich zarazem zapachów. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

Nowy
Drukuj
  • 93
  • Nowy
  • 96

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

93. NOMAD - inspiracja Chloe Nomad*

93. NOMAD - inspiracja Chloe Nomad*

Mówi się, że choć kobieta zmienną jest, to w jej charakterze i sposobie życia i bycia pozostaje jedna niezmienna. A tą jest nieskończone zamiłowanie do pięknych i uwodzicielskich zarazem zapachów. 

Ale przyznajmy same, choćby przed największą grupą mężczyzn – czy właśnie idealnie dobrane perfumy nie będą idealnym dodatkiem do kobiecej kreacji czy osobowości? Oczywiście, że będą. Dlatego też nie warto ganić żadnej kobiety za to, że chciałaby móc o siebie zadbać. Nawet i wówczas, gdy kupi kolejny flakonik swoich ulubionych perfum. A jakie ostatnio są na topie? Warto przedstawić więc zapach NOMAD. Zdecydowanie warto wiedzieć o nim co nieco więcej!

Kwiatowo – szyprowa kompozycja zapachowa uwięziona w wyjątkowo uroczym flakoniku przypominającym nieco kobiecą torebkę – kuferek. Tak właśnie prezentować się będzie flakonik z równie uroczą zawartością. Bo w zapachu NOMAD tkwi ogromny potencjał uwodzicielskości połączony z tajemniczością i niebagatelnością. Nic w tym dziwnego – tę unikatową kompozycję zapachową tworzą bowiem nuty przypominającej beztroskę cudownego lata – śliwki mirabelki. Dopełnieniem całości kompozycji perfumeryjnej pozostają akcenty mchu dębowego oraz niebagatelnej frezji. Czy takie niepowtarzalne połączenie delikatności z aromatycznością nie znajdzie swoich zwolenniczek wśród współczesnych kobiet? Oczywiście, że znajdzie, a co więcej – będzie ich naprawdę dużo.

NOMAD to zapach dedykowany wszystkim tym przedstawicielkom płci pięknej, które uwielbiają kusić zmysłowością i nie chcą aby ktokolwiek mógł przejść obok nich obojętnie. Do tego ta kompozycja zapachowa idealnie sprawdzi się zarówno jako użytkowana na co dzień, jak i od wielkiej okazji. W jej uniwersalności można się zakochać i utonąć – raz, a dobrze. A ile przy tym miłych wrażeń dla zmysłów można móc odczuwać… Ach.

Perfumy damskie NOMAD to perfumy prosto z Francji, gdzie wpływy nut romantyzmu osiągają prawdziwe szczyty. Nic więc dziwnego, że zapach ten będzie idealnym wyborem dla tych kobiet, w których natura romantyczki wciąż dominuje, a potrzeba odczuwania piękna dnia codziennego całą piersią jest absolutnym priorytetem. Wśród współczesnych kobiet znajdziemy wciąż wiele romantyczek, które pozostają rozkochane w pełni zmysłowych propozycjach perfumeryjnych. I właśnie z myślą o nich powstał zapach NOMAD. Największe zamiłowanie do piękna warto pielęgnować nie w inny sposób, jak właśnie wybierając perfumy damskie z najwyższej półki produktowej. Perfumy NOMAD idealnie wpisują się w ten właśnie opis. Niech będą więc spełnieniem marzeń wszystkich dzisiejszych romantyczek, a przy tym… niech pozwalają marzyć, bo marzenia wielką mają moc, a jeszcze lepszy zapach!

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.