Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELL

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Nowe

99. EM7
99. EM7

Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że zamiłowanie do otaczania się...

15,00 zł
98. W-O-W
98. W-O-W

Mężczyzna w odsłonie znanej sprzed kilkunastu lat, a mężczyzna...

15,00 zł
96. GENTEL
96. GENTEL

W zmieniającym się świecie, trendach społecznych i nieustannie...

15,00 zł

Perfumy damskie

85. LONDONS

Kobiece zamiłowanie do otaczania się pięknymi dodatkami i równie przyjemnymi zapachami jest ogromne. Nic w tym dziwnego. W kobiecej naturze bowiem tkwi zamiłowanie do piękna w najczystszej postaci. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 85
  • 33 ml
  • 90

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

85. LONDONS

85. LONDONS

Kobiece zamiłowanie do otaczania się pięknymi dodatkami i równie przyjemnymi zapachami jest ogromne. Nic w tym dziwnego. W kobiecej naturze bowiem tkwi zamiłowanie do piękna w najczystszej postaci. 

Dlatego też wybór stylowych perfum dla kobiet nie powinien sprawiać większego problemu. Na pewno jednak musi być dobrze przemyślany i dopasowany do kobiecej osobowości oraz ulubionych preferencji. Z pewnością jednak warto poznać bliżej klasykę wśród propozycji zapachów dedykowanych paniom. Mowa o flakoniku z nieprzeciętną zawartością, opatrzonym nazwą LONDONS.

Nieprzypadkowo w samej nazwie znajduje się słowo „London”. Użytkowniczki tychże wyrafinowanych perfum mogą bowiem na każdym kroku czuć się tak, jakby były w stolicy Wielkiej Brytanii właśnie. Perfumy LONDONS to zapach ogromnej metropolii, w której ludzie poruszają się niczym światło – tak szybko i często zupełnie niezauważenie, bo w wielkim tłumie.

Lekkość i zmysłowość kompozycji zapachowej LONDONS sprawia, że w tym zapachu zakochać się może w dowolnej chwili absolutnie każdy. Do tego uroczy flakonik ozdobiony prawdziwą, angielską kratą, dodaje całości konstrukcji perfumeryjnej dodatkowego uroku.

Jakie składniki sprawiają, że LONDONS to zapach tak uwielbiany przez kobiety na całym świecie i chętnie kupowany? To przede wszystkim zasługa połączenia nut energetyzującej mandarynki z romantyczną różą oraz wiciokrzewem. Do tego dodać należy akcenty jaśminu, klementynki, cudownej piwonii, jak i tahitiańskiej gardenii. Całość tej unikatowej kompozycji zapachowej zamykają akordy drzewa sandałowego, paczuli oraz piżma – niezawodne składniki gwarantujące maksimum zmysłowości zapachowej.

LONDONS to perfumy z najwyższej półki produktowej – dedykowane kobietom o wyrafinowanym guście, lubiących otaczać się nieprzeciętnymi dodatkami i akcesoriami. To idealne perfumy dla nowoczesnych pań, które mają wysokie oczekiwania od świata i samych siebie. Do tego są również bardzo ambitne i śmiało podążają przed siebie, nie bojąc się żadnych wyzwań ani nie obawiając niczego, co może je spotkać po drodze. LONDONS to także wybór kobiet bardzo świadomych – zarówno swojej atrakcyjności kobiecej, jak i zawodowej chociażby. W tym luksusowym i bardzo ekskluzywnym zapachu przeglądać się oto mogą wszystkie kobiece pragnienia i potrzeby. I idealnie zgrywają się potem z zapachem kobiecej skóry, tworząc kreację zupełnie niezapomnianą i taką, obok której nikt nie może przejść obojętnie.

Luksusowe zapachy dla kobiet dostępne są współcześnie niemal na wyciągnięcie ręki. Warto po nie sięgać, bo ich wybór oznacza jedno – dbałość o siebie, dążenie do elegancji i najwyższego szyku na każdym kroku. To się ot tak po prostu kobietom należy. Niech zamiłowanie do piękna i cudowne zapachy, takie jak LONDONS, towarzyszą im więc każdego (równie pięknego) dnia.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.