Perfumy damskie

78. Armani You WOMAN

Kobiece zamiłowanie do zakupów i otaczania się pięknymi i absolutnie unikatowymi przedmiotami i dodatkami, słynie na całym świecie. Nie tylko wśród panów, którzy zresztą i tak nie wyobrażają sobie tak naprawdę życia bez przedstawicielek płci pięknej. 

Więcej

15,00 zł (brutto)

33 ml
Drukuj
  • 78
  • 33 ml
  • 83

Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

78. Armani You WOMAN

78. Armani You WOMAN

Kobiece zamiłowanie do zakupów i otaczania się pięknymi i absolutnie unikatowymi przedmiotami i dodatkami, słynie na całym świecie. Nie tylko wśród panów, którzy zresztą i tak nie wyobrażają sobie tak naprawdę życia bez przedstawicielek płci pięknej. 

Co więcej – kobiety uwielbiają nie tylko buty, ale i torebki, jak również… niezwykle uwodzicielskie zapachy. Nic dziwnego więc, że coraz częściej sięgają po sprawdzone nuty zapachowe, znane we wszystkich krajach świata. Przedstawiamy więc wszystkim zainteresowanym zapach niemający sobie równych na rynku perfumeryjnym. Oto Armani Because It’s You.

Propozycje zapachowe sygnowane nieśmiertelną i niezwykle popularną marką Giorgio Armani to klasa i elegancja oraz ponadczasowy szyk w jednym. Warto zatem poznać bliżej propozycję dedykowaną atrakcyjnym, świadomym swojej kobiecości paniom.
It’s You Woman perfumy damskie mają w sobie tę nieporównywalną z niczym innym moc. Stworzone zostały z myślą o kobietach uwielbiających podkreślanie własnego blasku, czerpiących ogromną radość z życia, a jednocześnie pozostającym wciąż kobietami w pełni subtelnymi i delikatnymi.

Główne nuty zapachowe It’s You Armani tworzą akcenty mega uwodzicielskiej róży w połączeniu z wanilią, piżmem oraz ambrą. Całośś nietuzinkowej kompozycji zapachowej dopełniają nuty neroli oraz uwielbianych przez wiele kobiet zapachów owocowych – cytryny oraz maliny. Dzięki temu właśnie, te popularne perfumy damskie polecane są kobietom pragnącym podkreślać swoją namiętność na każdym kroku oraz tym właścicielkom nietuzinkowej kobiecości, które czerpią ogromną przyjemność z uwodzenia mężczyzn.

Perfumy damskie Armani You nie pozostawią żadnego mężczyzny obojętnym. Rozbudzają zmysły i sprawiają, że odwrócenie głowy za przechodzącą obok kobietą staje się po prostu absolutną koniecznością. Zapach ten bowiem łączy w sobie niezwykłą uwodzicielskość podkreśloną finezyjną różą i uzupełnioną bardzo świeżymi akcentami uwielbianych przez panie owoców. Dodatkowo w namiętności tej kryje się też ogromna tęsknota do lata – taka, która towarzyszy nam każdego dnia, bez końca…

Linie uwodzicielskich zapachów damskich cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem na rynku konsumenckim, Nic w tym dziwnego. Każda z przedstawicielek płci pięknej marzy bowiem o tym, by móc podobać się mężczyznom i czerpać z tego niewysłowioną radość. Jeśli więc można czarować niepowtarzalnym zapachem, dlaczego by tego nie robić? Tym bardziej, że Armani You damskie to propozycja perfumeryjna niemal na każdą okazję. Warto więc zadbać o to, by ten uroczy flakonik z równie niepowtarzalną kompozycją zapachową, zajął jedno z głównych miejsc na naszej kobiecej toaletce. Bo pięknym zapachem warto się chwalić każdego dnia. A perfumy damskie Armani to jakość i luksus, za którym tęskni większość pań.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.