Na rynku produktów perfumeryjnych już tak jest, że światowej sławy zapachy szybko stają się legendami i nawet najznakomitszy odpowiednik tych zapachów nie jest w stanie prześcignąć oryginału. Choć nie każdy konsument będzie stawiał na 100% jakość światowej produkcji, to jednak wielu z nich docenia wyrafinowany skład kosmetyków z najwyższej półki i wybiera właśnie to, co jest warte wyboru. Bo za produkcją światową zawsze w parze idzie nieporównywalna z niczym, potęga jakości.

Męski ideał zapachowy

Żyjemy w czasach, w których zadbanych, pewnych siebie i umiejących podkreślić własną męską siłę, panów nie brakuje. To oni nakręcają popyt na luksusowe zapachy i produkty, którymi chcieliby się otaczać w codziennym życiu. Dlatego też powstają perfumy specjalnie im dedykowane. A takim doskonałym przykładem mogą być znane na całym świecie David Beckham perfumy. Te nie mogłyby powstać, gdyby światowej sławy piłkarz nie rozpoczął współpracy z firmą Coty. A efekty tej współpracy podziwiać można na bogato zastawionych półkach w dobrych perfumeriach – także, a może szczególnie, tych internetowych.

Dla każdego coś dobrego

David Beckham perfumy to wyznacznik luksusu i pełni elegancji. Zapachy sygnowane przez postać znanego na całym świecie piłkarza oczarowują świeżością uzupełnioną akcentami owoców i kwiatów. Z reguły kompozycje zapachowe reklamowane przez Davida Beckhama dedykowane są mężczyznom pewnym siebie, charyzmatycznym, uwielbiającym szeroko rozumiany luksus i nieprzeciętną elegancję. Do tego są też źródłem niepowtarzalnych doznań zapachowych i nie pozwalają przejść obok takiego mężczyzny zupełnie obojętnie. Jednym słowem – mają w sobie tę nieporównywalną z niczym innym, wielką MOC i siłę „rażenia”.

Najpopularniejsze wybory zapachowe

David Beckham perfumy to lista kilkunastu zapachów sygnowanych przez światowej sławy piłkarza. Jak wiadomo jednak, wśród tych zapachów znajdziemy i takie, które cieszą się niesłabnącą i ogromną popularnością od lat. Będą to flakoniki z takimi zapachami jak: David Beckham Signature For Him, Classci Blue, Homme, Instinct czy David Beckham Intimately Men.

Na szczególną uwagę zasługiwać będą zapachy Signature For Him oraz Classci Blue. Pierwszy łączyć w sobie będzie energetyczne akcenty mandarynki i arbuza, przeplatane tropikalnymi nutami krzewu lantana oraz cyprysu, a całość uzupełniona zostaje paczulą i bursztynem. To propozycja dla mężczyzn pewnych siebie i umiejących podkreślić własne atrybuty męskości.

Z kolei Calvin Klein perfumy Classic Blue to elegancka kompozycja zapachowa dla panów gustujących w nieprzeciętnych rozwiązaniach zapachowych. Tutaj pierwsze skrzypce grać będą nuty ananasa z liśćmi fiołka, a do tego aromaty szałwii, japońskiego kwiatu wiśni czy wreszcie – nuty otulającego kaszmiru, paczuli oraz mchu. W ten oto sposób tworzy się unikatową kompozycję zapachową uwielbianą i docenianą przez panów na całym świecie. I dlatego też David Beckham perfumy kupowane są dziś tak często.