Perfum męskich dla współczesnych mężczyzn na rynku perfumeryjnym jest naprawdę sporo. I tak panowie mogą wybierać zarówno spośród zapachów bardziej słodkich, jak i tych zorientowanych na wyzwolenie drzemiącej w nich natury sportowca. Zwolennikom korzenności i akcentów rodem z Orientu także znajdzie się kilka, jak nie kilkanaście propozycji, idealnie odpowiadających ich oczekiwaniom. Śmiało można więc stwierdzić, że na dzisiejszym rynku perfum znajdą się ciekawe propozycje produktowe niemal dla wszystkich zainteresowanych panów. Dziś jednak skupmy się na tym, by przedstawić najczęstsze wybory konsumenckie tych mężczyzn, którzy są rozkochani w kreacjach perfumeryjnych sygnowanych znaną na całym świecie marką Christian Dior. A oto i propozycje zapachów męskich, którym nie sposób się oprzeć…

Prawdziwą perełką wśród zapachów stworzonych przez Christiana Diora pozostaje Fahrenheit. Maksymalna zmysłowość przepełniona przeciwieństwami to jeden z głównych czynników zawartości dzięki którym rosnąca popularność tegoż zapachu utrzymuje się w ścisłej czołówce wyborów konsumenckich. Fahrenheit to zapach stworzony z myślą o tych mężczyznach, którzy są w pełni świadomi swojej seksualności, siły oraz męskości, a przy tym chcą tez jak najmocniej eksponować swój zdecydowany temperament. W nim także tkwić będzie ogrom męskiej siły i pewności siebie – a tego właśnie oczekujemy od współczesnego mężczyzny.


Unikatową kompozycję zapachową Fahrenheit tworzą takie nuty jak fasola tonka, egzotyczna paczula, piżmo czy wetyweria. W zapachu nie może zabraknąć jednak i akcentów owocowo – kwiatowych – tu mowa o wpływach bergamotki, cytryny, lawendy, mandarynki, jak i rumianku. Drzewno – kwiatową kompozycję od Diora zamykają akcenty fiołka, goździka ogrodowego, konwalii oraz wiciokrzewu. I w ten oto sposób powstaje męski zapach pełen uniwersalizmu i klasy, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i spryskany z wielkiej okazji.

Dorobek perfumeryjny Christiana Diora dedykowany mężczyznom to również chętnie kupowany i bardzo popularny na całym świecie flakonik z zapachem Sauvage. To z kolei propozycja zapachowa zaliczana raczej do tych bardziej stonowanych, delikatniejszych, lekkich i nastawionych na orzeźwienie. To propozycja zaliczana do rodziny cytrusowo – aromatycznych, których główne nuty tworzą takie składniki jak jaśmin, róża, goździk, irys, cytryna, pomarańcza, rozmaryn czy bazylia. Doskonałym uzupełnieniem kreacji perfumeryjnej pozostają wpływy mchu dębowego oraz piżma – dedykowane mężczyznom, którzy są odbiorcami tegoż zapachu.

Doskonałe w każdym calu i niezwykle popularne na całym świecie perfumy męskie Christian Dior to najwyższa jakość i klasa wybierane przez mężczyzn na wskroś eleganckich i o nieprzeciętnym guście. Takich właśnie kobiety wprost uwielbiają!