Luksus i ponadczasowa klasyka lansowana przez wielkie, światowe marki perfumeryjne, nie tracą na wartości. Podobnie jest z zapachami od znanych producentów, które mimo upływu lat od debiutu w branży perfumeryjnej, wciąż się bardzo dobrze sprzedają i wcale nie tracą na popularności wśród wyborów kupujących. Jeśli zatem jest nam bliska marka Armani sprawdźmy, jakie perfumy męskie sygnowane jej nazwą zaliczane są do tych najbardziej popularnych. Bo kilka takich klasycznych propozycji być musi.

Zapach dla silnych mężczyzn

Armani Acqua di Gio Pour Homme to zapach dedykowany silnym mężczyznom – bardzo wyrazisty i pełen powera. Taki, obok którego nie przechodzi się obojętnie, a każdy jego użytkownik jeszcze bardziej „rośnie w siłę” i tak właśnie jest odbierany przez najbliższe otoczenie. Energetyczną, a zarazem też bardzo ciepłą nutę zapachową tworzą takie składniki jak mandarynka czy paczula oraz nuty drzewne – pochodzące z drzewa cedrowego. Ta aromatyczność unikatowej kompozycji zapachowej dla mężczyzn sprawia, że oto przedstawiciele płci brzydszej odbierani są jako silniejsi, a przy tym nie tracą na swojej energetyczności na co dzień. I to się ceni!

Uwodzicielskość rodem z Orientu

Armani Code z kolei to męski zapach dedykowany tym panom, którzy uwielbiają zniewalać osoby (najczęściej kobiety!) z najbliższego otoczenia i nie pozostawiać ich obojętnymi. Maksymalną zmysłowość tej kompozycji zapachowej gwarantują takie składniki jak fasola tonka, tytoń oraz skóra, wzbogacone akcentami nieco bardziej energetyzującymi – mowa o nutach cytryny, jak i bergamotki. Armani Code to nowoczesny zapach dla wszystkich tych panów, którzy cenią zapachy wysoce eleganckie, ale jednocześnie świeże i przepełnione niewysłowioną nutą zmysłowości. Oj tak, to się może podobać nie tylko samym mężczyznom…

Aktywność w cenie

Wśród przedstawicieli płci brzydszej znajdziemy z pewnością i takich panów, którzy interesują się sportem lub dbają o to, by w ich codziennym życiu aktywność zajmowała jedną z czołowych pozycji. I takim mężczyznom właśnie dedykowane będą kolejne perfumy sygnowane marką Armani – chodzi o zapach Code pour Homme Sport. Ta kompozycja zapachowa to nieco odświeżona wersja legendarnego Armani Code, czarująca nieprzeciętnymi akcentami drzewno – cytrusowymi. Energetyzujące nuty zapachowe dedykowane są mężczyznom odważnym, pewnym siebie i pragnącym podkreślać własną atrakcyjność na każdym kroku. To także nieprzypadkowy wybór mężczyzn nowoczesnych którzy wiedzą czego chcą i jaką drogą dokładnie podążać przez życie.

Armani to marka perfum znana i szanowana na całym świecie. Jej niesłabnąca popularność wcale nie dziwi – coraz więcej współczesnych mężczyzn myśli bowiem o tym, by nie tylko prezentować się maksymalnie atrakcyjnie, ale i tak samo pachnieć, roztaczając wokół siebie atmosferę przyjemnej zmysłowości. I tego im trzeba – warto więc wybierać perfumy męskie z klasą. I to nie tylko od święta!