Luksus, elegancja, nieprzeciętne wyczucie stylu i szyku. To w zanadrzu swojej osobowości ma każda kobieta. Warto więc wydostawać te cechy na powierzchnię ziemi, szczycić się nimi i umacniać w pięknie. Bo która ze współczesnych pań nie stwierdzi z całą pewnością, że idealnie dobrane perfumy będą jej najwspanialszą ozdobą i niezwykle trafionym dopełnieniem każdej stylizacji? Warto poznać więc bliżej ciekawe kompozycje zapachowe tworzone przez mistrzów kreacji perfumeryjnych – poznajmy perfumy damskie Lacoste z listy tych najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych prze kobiety lub z myślą o ich obdarowaniu właśnie.

Listę ulubionych wyborów kobiet uwielbiających markę Lacoste otwiera flakonik Lasote Eau de Lacoste. Oto prosty sposób otulić nas może niepowtarzalna zmysłowość kreacji perfumeryjnej – i to na długi czas. Składniki wykorzystane do stworzenia tej unikatowej kompozycji zapachowej to przede wszystkim nuty ananasa, mandarynki oraz równie orzeźwiającej bergamotki. Do tego nie sposób nie wspomnieć o wpływach takich akcentów zapachowych jak wanilia, wetiweria, balsam peruwiański czy akcenty drzewny drzewa sandałowego. To wszystko łącznie, umiejętnie zestawione i połączone, tworzyć będzie niezwykle zmysłową kompozycję, przesiąkniętą również skrywaną na co dzień, kobiecą figlarnością. Jeśli do tego dołożyć jeszcze urocze opakowanie perfum i flakonik rodem z najdelikatniejszych kobiecych snów – do szczęścia nie potrzeba zdecydowanie nic więcej.

Kolejną propozycją niezwykle gustownego, a przy tym i uroczego zapachu damskich perfum pozostaje wybór flakonika opatrzonego nazwą Pour Femme, od Lacoste właśnie. Nowoczesność i elegancja zawarte w tym drzewno – kwiatowym zapachy potrafią upoić nawet te panie, które niekoniecznie przepadają za kompozycjami kwiatowymi. Wśród najważniejszych składników tworzących to perfumeryjne cudo dominują nuty frezji, jaśminu, róży, hibiskusa oraz heliotropu. Całość nie byłaby tak aromatycznym wyborem gdyby nie wpływy nut cedru, drzewa sandałowego, kadzidła czy piżma. W ten sposób powstał zapach idealnie kobiecy, wyzwalający z damskiej natury wszystko to, co warte eksponowania, podziwiania i celebrowania. Dla takich wspaniałych chwil z przepięknym zapachem w pobliżu po prostu warto żyć!

Perfumy damskie Lacoste mają w sobie ogromną moc energetyzującą i zmysłową jednocześnie. W doskonały sposób podkreślają i uwypuklają kobiece zamiłowanie do piękna. To, co ceni dziś się najbardziej, to właśnie kobieca wrażliwość na piękno otaczającego ją świata. Warto więc przy zakupie akcesoriów i dodatków stawiać na ich najwyższą jakość i precyzję wykonania. Niech więc wśród zapachów polecanych kobietom dominuje wybór sygnowany luksusem i elegancją od Lacoste. Na tej światowej marce perfumeryjnej nie sposób się zawieść.