Choć o gustach nie powinno się dyskutować i mogą być one bardzo różnorodne i uzależnione od sposobu postrzegania świata czy indywidualnych preferencji każdego człowieka, to jednak z pewnością na rynku perfumeryjnym znaleźć można takie perfumy, które będą się podobać płci przeciwnej. Sprawdźmy więc, jakie perfumy damskie lubią mężczyźni. Pójdziemy w stroną kanonów piękna i zmysłowości znanych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Bo koneserzy najpiękniejszych rozwiązań zapachowych gustują właśnie w zapachach niezwykle czarujących i uwodzicielskich. A takich na współczesnym rynku perfumeryjnym znaleźć można co najmniej kilka.

Seksapil podkreślony zapachem

Atrakcyjna kobieta współcześnie to przede wszystkim kobieta zadbana i umiejąca podkreślać własną seksualność. Taka, u której oryginalne markowe perfumy będą tylko zmysłowym dodatkiem do całości jej image’u. Z pewnością więc świadoma swojej kobiecości przedstawicielka płci pięknej wybierać będzie takie zapachy, które podkreślą jej wewnętrzny seksapil. Zapach Euphoria sygnowany marką Calvin Klein to urzekająca klasyka zapachowa w najcudowniejszym wydaniu. Nic dziwnego więc, że teraz już wiadomo, jakie perfumy damskie lubią mężczyźni. Panowie bowiem uwielbiają kobiety pachnące nieco egzotycznie i kwiatowo, a przy tym lubią tę tajemniczą domieszkę orientu dostępną właśnie w zapachu Euphoria.

Uwodzicielskość w barwie miłości

A jakie perfumy damskie lubią mężczyźni wybierający kobiety bardzo kochliwe i romantyczne zarazem? Tu z pewnością świetnie sprawdzi się wyjątkowa kompozycja zapachowa od Cacharel Amor Amor. W tym czerwonym flakoniku wypełnionym niepowtarzalną zawartością znajdzie się wszystko to, co piękne i najbardziej miłosne na świecie. A później… oddziaływać będzie na zmysły nie tylko użytkowniczek tego zapachu, ale również i mężczyzn, którzy mają to szczęście, tworząc z taką kobietą trwały związek.

Wyjątkowość kobieca w niespotykanej oprawie

Zapachy dedykowane tajemniczym i osobliwym kobietom są również często wybierane i poszukiwane na rynku perfumeryjnym. Co więcej – poszukiwania prowadzone są nie tylko przez panie, ale i przez panów, którzy pragną by kobieta ich życia pachniała absolutnie nieziemsko. Tutaj warto więc bliżej poznać zapach Code od Giorgio Armani, który łączy w sobie niezwykle zmysłowe akcenty miodowe, kwiatu pomarańczy, jak i egzotycznego drzewa z odrobiną imbiru. Kobieta używająca perfum Code pachnieć może nieziemsko niezależnie od okazji, a tym samym – w każdej chwili zniewalać może swojego własnego, osobistego mężczyznę. Z obopólnym zadowoleniem sięgającym gwiazd, rzecz jasna.

Zmysłowość ponad wszystko

I choć trudno jednoznacznie stwierdzić, jakie perfumy damskie lubią mężczyźni, to z pewnością warto by wskazać na to, że tak jak panowie są wzrokowcami, tak też są niebywale wyczuleni na kompozycja zapachowe wypełnione zmysłowością. W odczuciu mężczyzn ważne staje się więc to, by ich ukochana kobieta pachniała niekoniecznie mocno słodko, ale przede wszystkim tajemniczo. Bo przecież w każdym z panów instynkt łowcy uruchomiony jest właściwie nieustannie. A piękny zapach noszony przez atrakcyjną kobietę, tylko instynkt ten może pobudzić do działania…