Lista produktów marki Christian Dior

Marka istnieje na rynku od 1946 roku i została założona przez samego projektanta, Christiana Diora. Za cel swojej działalności postawiła sobie przede wszystkim tworzyć takie produkty, które odzwierciedlałyby elegancję, ponadczasowy luksus i były wyrażeniem niedoścignionej perfekcji. Pierwszym zapachem, wprowadzonym na rynek już w 1947 roku, była unikatowa kompozycja szyprowo-kwiatowa Miss Dior Christian Dior, która okazała się prawdziwą rewolucją wśród kobiecych zapachów. Dziś Dior zapachy damskie to jeden z najczęściej wybieranych produktów na świecie.

Dior perfumy damskie nowość cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem ze strony kupujących – nic dziwnego. Coraz częściej chcemy bowiem otaczać się luksusowymi produktami z najwyższej półki, by móc korzystać z ich niezawodności, ponadczasowości i mistrzowskiego wykonania. Marka Dior wypuściła na rynek ponad 150 różnych kolekcji zapachowych, dlatego jest z czego wybierać – Miss Dior rodzaje ma przeróżne – i propozycję idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb znajdą nawet ci, którzy uznawani są za bardzo wybrednych w swoich decyzjach konsumenckich.


Wśród perfum sygnowanych luksusową marką Dior wymienić należy dwie bardzo popularne linie zapachowe. Będą to perfumy o wdzięcznych nazwach: C. Dior Addict 2 oraz Christian Dior Miss Dior Cherie, wyjątkowo chętnie kupowane na całym świecie.


Dior Addict 2 cena to propozycja dla odważnych, pewnych swojej atrakcyjności kobiet, pragnących otaczać się zmysłowym, owocowo – kwiatowym zapachem. Cudownie lekki, bardzo świeży i dedykowany szczególnie na ciepłe pory roku, stworzony został z myślą o unikatowym orzeźwieniu zwłaszcza w upalne dni. Ogólnie jednak perfumy Dior damskie ceny nie są zaporowe.


Bardzo popularna Miss Dior Cherie ceneo to z kolei propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają klasykę w najpiękniejszym wydaniu. Perfumy stanowią reinterpretację premierowego zapachu od Christiana Diora – Miss Dior. Dior Cherie cena nie zwala z nóg, a przy tym stanowić może doskonały pomysł na piękny i niesamowicie pachnący prezent. Idealny dla tych kobiet, które tryskają młodością, cieszą się życiem każdego dnia, a przy tym zachowują też pełnię elegancji i klasy. Dziewczęca radość podkreślona owocowo – kwiatową kompozycją zapachową to propozycja dla tych pań, które lubią otaczać się ciepłym powiewem przyjemnego zapachu, idealnego na każdą porę roku.


Perfumy Dior damskie ceny są doskonałym pomysłem na unikatowy, a zarazem użyteczny prezent. Idealne dla prawdziwych elegantek czy kobiet sukcesu, które znają zarówno swoją wartość zawodową, jak i osobistą. Warto poznać bliżej zapachy sygnowane przez tę światową markę, by móc rozkochać się choćby w jednym z nich. Christian Dior Dior Cheri to produkt unikatowy na skalę światową. Ten zapach po prostu warto poznać i… zapewne zostać z nim na dłużej. Jest on bowiem najprawdziwszą kwintesencją kobiecości w najpiękniejszym z możliwych wydaniu…

Więcej

Brak produktów tego producenta.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.