Lista produktów marki Christian Dior

Absolutnie jedyna w swoim rodzaju – niepowtarzalna, maksymalnie zmysłowa, a do tego bardzo kobieca – bo tworzona głównie z myślą o wydobyciu piękna z każdej kobiety. Taka właśnie jest bardzo bogata oferta asortymentowa Dior, która cieszy się nieustającym powodzeniem na całym świecie. Czym wyróżnia się marka i jakie priorytety uznaje za najważniejsze od czasów, gdy pojawiła się na rynku?

Marka istnieje na rynku od 1946 roku i została założona przez samego projektanta, Christiana Diora. Za cel swojej działalności postawiła sobie przede wszystkim tworzyć takie produkty, które odzwierciedlałyby elegancję, ponadczasowy luksus i były wyrażeniem niedoścignionej perfekcji. Pierwszym zapachem, wprowadzonym na rynek już w 1947 roku, była unikatowa kompozycja szyprowo-kwiatowa Miss Dior Christain Dior, która okazała się prawdziwą rewolucją wśród kobiecych zapachów.


Dior perfumy nowość cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem ze strony kupujących – nic dziwnego. Coraz częściej chcemy bowiem otaczać się luksusowymi produktami z najwyższej półki, by móc korzystać z ich niezawodności, ponadczasowości i mistrzowskiego wykonania. Marka Dior wypuściła na rynek ponad 150 różnych kolekcji zapachowych, dlatego jest z czego wybierać – i propozycję idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb znajdą nawet ci, którzy uznawani są za bardzo wybrednych w swoich decyzjach konsumenckich.


Wśród perfum sygnowanych luksusową marką Dior wymienić należy dwie bardzo popularne linie zapachowe. Będą to perfumy o wdzięcznych nazwach: Dior Addict 2 oraz Dior Cherie, wyjątkowo chętnie kupowane na całym świecie.


Dior Addict 2 cena to propozycja dla odważnych, pewnych swojej atrakcyjności kobiet, pragnących otaczać się zmysłowym, owocowo – kwiatowym zapachem. Cudownie lekki, bardzo świeży i dedykowany szczególnie na ciepłe pory roku, stworzony został z myślą o unikatowym orzeźwieniu zwłaszcza w upalne dni.


Bardzo popularna Miss Dior Cherie ceneo to z kolei propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają klasykę w najpiękniejszym wydaniu. Perfumy stanowią reinterpretację premierowego zapachu od Christiana Diora – Miss Dior. Dior Cherie cena nie zwala z nóg, a przy tym stanowić może doskonały pomysł na piękny i niesamowicie pachnący prezent. Idealny dla tych kobiet, które tryskają młodością, cieszą się życiem każdego dnia, a przy tym zachowują też pełnię elegancji i klasy. Dziewczęca radość podkreślona owocowo – kwiatową kompozycją zapachową to propozycja dla tych pań, które lubią otaczać się ciepłym powiewem przyjemnego zapachu, idealnego na każdą porę roku.


Perfumy Dior damskie ceny są doskonałym pomysłem na unikatowy, a zarazem użyteczny prezent. Idealne dla prawdziwych elegantek czy kobiet sukcesu, które znają zarówno swoją wartość zawodową, jak i osobistą. Warto poznać bliżej zapachy sygnowane przez tę światową markę, by móc rozkochać się choćby w jednym z nich.

Więcej
Pokaż1 - 6 W 6 przedmiotów

Dla atrakcyjnych, przebojowych kobiet - inspirowane Christian Dior Dior Addict 2

15,00 zł

Dla mężczyzn o gorącym temperamencie - inspirowane Christian Dior Fahrenheit

15,00 zł

Dla radosnych, spontanicznych kobiet - inspirowane Christian Dior Hypnotic Poison

15,00 zł

Dla wrażliwych, zmysłowych kobiet - inspirowane Christian Dior J'Adore

15,00 zł

Dla radosnych, optymistycznych kobiet - inspirowane Christian Dior Miss Dior Cherie

15,00 zł

Dla eleganckich mężczyzn - inspirowane Christian Dior Sauvage

15,00 zł
Pokaż1 - 6 W 6 przedmiotów
Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.