Lista produktów marki Armani

Armani – marka istniejąca na rynku od 1975 roku i ciesząca się stale rosnącą popularnością nie tylko wśród kupujących odzież, ale również i wśród tych, którzy cenią najwyższej klasy perfumy. Bo tych ostatnich właśnie w obszernej kolekcji od włoskiego producenta znanego na arenie międzynarodowej, jest naprawdę mnóstwo.

Armani jako producent luksusowych, ekskluzywnych perfum, dedykowanych znawcom piękna, mody i aktualnie obowiązujących trendów, znajduje się w ścisłej czołówce jednych z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów. W ofercie od Armaniego znaleźć można ponadczasowe kompozycje zapachowe sygnowane takimi nazwami jak Giorgio Armani For Woman czy Armani Acqua di Gio. Pierwszy zapach to klasyka elegancji w odsłonie szyprowo – owocowej, dedykowana paniom, drugi zaś to wodna, wyjątkowo orzeźwiająca klasyka zapachowa dedykowana mężczyznom.


Armani perfumy sklep to oferta wyjątkowo szeroka i tak urozmaicona, że znaleźć w niej będzie można propozycje zarówno dla tych bardziej odważnych użytkowników, jak i tych, którzy lubują się w klasyce i standardowych, zupełnie nie ekscentrycznych rozwiązaniach zapachowych.


Armani perfumy to tak unikalne i rozpoznawalne kompozycje zapachowe, że w wielu przypadkach twierdzi się, że nie mają sobie równych. Rozpoznawalne na całym świecie, utożsamiane z luksusem z najwyższej półki, coraz częściej wybierane są przez tych, którzy cenią najdoskonalsze rozwiązania z dostępnych na rynku. Dbając o własne ciało i najbliższe otoczenie zapewniają sobie bowiem to, o czym marzy każdy – własny styl, klasę i elegancję, które sprawdzają się nie tylko w codziennych, ale i zawodowych czy okazjonalnych sytuacjach wartych podkreślenia rangą.


Armani perfumy tworzy doskonałe już od dziesięcioleci. Klasyka każdego mężczyzny znającego swoją wartość i umiejącego podkreślać męską naturę to zapach Armani Acqua di Gio Pour Homme. Kompozycja ta urzeka siłą nuty zapachowej, w której orzeźwiające owoce na czele z lionką, pomarańczą i mandarynką oraz cytryną łączą się z jaśminem, frezją, kolendrą oraz nutami morskimi. Te oryginalne i zupełnie niepowtarzalne perfumy, będące jednocześnie legendą na międzynarodowym rynku zapachów stworzone są dla mężczyzn pewnych siebie, aktywnych i umiejących podkreślać własną, atrakcyjną bardzo, seksualność.


Kolejną legendą zapachową od Armani jest propozycja zapachowa dedykowana kobietom – to flakonik z zapachem Armani Si. Dedykowany kobiecie nowoczesnej, wyzwolonej i uwielbiającej poskreślać swoją atrakcyjność. Zapach tworzy połączenie aromatów liści czarnej porzeczki z czarującymi aromatami frezji i róży, przełamanymi wpływami paczuli i wanilii.


Piękno, uniwersalność, wyjątkowa trwałość i tchnienie luksusu – to właśnie mają w sobie zapachy sygnowane potęgą światowej marki Armani, tak znane i cenione na całym świecie. Miliony kobiet i mężczyzn zakochało się w tych unikatowych kompozycjach zapachowych. Niech więc na stałe zagoszczą i w naszym otoczeniu.

Więcej

Brak produktów tego producenta.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.