Lista produktów marki Yves Saint Laurent

Potentat na rynku perfum, ale również i mody. Wyznacznik najdoskonalszego stylu i nieprześcignionej elegancji. Taka właśnie jest marka Yves Saint Laurent, jedna z najbardziej rozpoznawalnych, popularnych i cenionych marek perfum na rynku międzynarodowym. Yves Saint Laurent perfumy to produkty luksusowe i bardzo ekskluzywne, dedykowane znawcom i koneserom piękna, dedykowane wszystkim tym, którzy pragną otaczać się elegancją i szykownością w każdym calu. To także wysokojakościowy wybór konsumencki, idealny na trafiony, gustowny prezent oraz do codziennego użytkowania własnego.

Ponad 190 różnorodnych zapachów, dedykowanych mężczyznom i kobietom, znaleźć można w bogatej ofercie perfumerii dostępnej online. To prawdziwe królestwo dla wszystkich tych, którzy pragną podkreślić swoją atrakcyjność oraz móc spryskać się luksusowym zapachem zawsze wówczas, gdy tego zapragną. W ten sposób bowiem wyrażać będą dbałość o siebie i najbliższe otoczenie oraz eksponuje się dbałość o pełnię klasy, elegancji i szyku.


Wśród popularnych zapachów dedykowanych kobietom, powstałych w laboratoriach uznanego producenta Yves Saint Laurent, wskazać z pewnością należy na zapach znany na arenie międzynarodowej. To Yves Saint Laurent Black Opium, bardzo charakterystyczna linia zapachowa, stworzona z myślą o kobietach uwielbiających orientalne klimaty i lubiących czarować własną zmysłowością szczególnie w czasie zimowych, mroźnych dni. Zapach Black Opium to kompozycja stworzona na wielkie okazje i wieczory, wydobywająca z kobiety wszystko to, co najpiękniejsze i dedykowane właśnie płci pięknej. Zapach ten czaruje i zniewala – szczególnie panów, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi kobietami.


Te niepowtarzalne perfumy powstały w ramach inspiracji muzyką i zawierają w sobie to, co każda kobieta powinna podkreślać: czar, absolutną zmysłowość i energię.


Kolejnym, znanym bardzo i popularnym zapachem kobiecym stworzonym przez mistrzów Yves Saint Laurent jest Mon Paris. Owocowo – kwiatowa kompozycja bazuje na takich aromatach jak gruszka, malina, pomarańcza i truskawka, a całość przełamują akcenty jaśminu, piwonii oraz kwiatu pomarańczy. Zapach ten jest bardzo kobiecy i zmysłowy, a przy tym pozbawiony charakterystycznej duszności, typowej dla mocnych i wyrazistych perfum. Wybierany przez panie uwielbiające otaczać się naturalnością i eksponować zmysłowość w cudownym wydaniu.


Yves Saint Laurent perfumy nowość to także wiele ciekawych propozycji dla pewnych siebie, bardzo męskich mężczyzn, którzy uwielbiają kusić zmysłowym zapachem i podkreślać własną naturę zdobywcy. Takim zapachem jest La Nuit De L’Homme Eau Electrique, bazujący na orzeźwiających akcentach cytryny, mandarynki oraz zielonego jabłuszka. Do tego dochodzą aromaty kojącej zmysły lawendy, szałwii, jak i kwiatu pomarańczy.


Nowość w kompozycjach zapachowych od światowego mistrza perfumeryjnego dedykowana jest mężczyznom odważnym, skłonnym do podejmowania wyzwań, umiejących podkreślić własną męskość oraz chętnie emanujących siłą i zmysłowością. Perfumy te idealnie podkreślają męską naturę i pozwalają cieszyć się pełnią życia. Na taki luksus stać dziś każdego. I nieważne staje się to, że markowe perfumy używane być powinny tylko na wielkie okazje – każdego dnia bowiem ta wielka okazja może się zdarzyć. Nie warto więc odmawiać sobie odrobiny luksusu, na który zasługuje każdy z nas. Bo z piękna trzeba umieć korzystać i otaczać się nim możliwie często. Warto więc wybierać doskonałej jakości perfumy – takie jak Yves Saint Laurent właśnie.

Więcej

Brak produktów tego producenta.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.