Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Promocje

Nowe

MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY ORANGE 750ml

Meglio to włoska marka produktów czyszczących o niespotykanych...

11,90 zł
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY MARSIGLIA 750ml
MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY MARSIGLIA 750ml

Meglio to włoska marka produktów czyszczących o niespotykanych...

11,95 zł

Sprzątanie/Zmywanie

Pomimo, że obecne kuchnie wyposażane są w elektryczne sprzęty, zawsze znajdzie się coś czego zmywarka nie doczyści. Oprócz tego jesteśmy też w posiadaniu przedmiotów, które nie są przeznaczone do elektrycznego zmywania. W takich sytuacjach ratuje nas jedynie płyn do mycia naczyń. Takie preparaty idealnie sprawdzają się podczas usuwania tłuszczu ...

Pomimo, że obecne kuchnie wyposażane są w elektryczne sprzęty, zawsze znajdzie się coś czego zmywarka nie doczyści. Oprócz tego jesteśmy też w posiadaniu przedmiotów, które nie są przeznaczone do elektrycznego zmywania. W takich sytuacjach ratuje nas jedynie płyn do mycia naczyń. Takie preparaty idealnie sprawdzają się podczas usuwania tłuszczu co dodaje im kolejnych zalet. Idealnym rozwiązaniem są również kapsułki do zmywarek, które świetnie optymalizują koszty oraz czas naszego mycia. Takie kapsułki to świetnej jakości preparaty, które w szybkim czasie pozbywają się zeschniętych resztek oraz tłustych plam. To świetny sposób na oszczędność zużycia prądu a także wody i czasu, który moglibyśmy wykorzystać w ciekawszy sposób. Również środki do czyszczenia toalet, są preparatami niezbędnymi w naszych domu. Zawierają substancję czyszczące, które szybko i sprawnie radzą sobie z zabrudzeniami oraz bakteriami, zachowanymi w naszej toalecie. W ofercie naszego sklepu, znajdziesz również preparaty do czyszczenia kuchni oraz płyny do podłóg, które w mgnieniu oka poradzą sobie z zabrudzeniami i odświeżą twoje pomieszczenia.

Więcej
na stronie
Pokaż1 - 6 W 45 przedmiotów

 SUPERZAPACHOWY , NIE PIENIĄCY SIĘ , 1 KOREK NA WIADRO.

19,90 zł

 NAJLEPSZY SPRAY DO MYCIA ŁAZIENKI Z KAMIENIA I OSADÓW . HIT SPRZEDAŻY

15,89 zł 17,99 zł
Obniżka!

90 SZTUK NAJLEPSZYCH KAPSUŁEK NA RYNKU EUROPEJSKIM

68,89 zł

BREF DO TŁUSZCZU , PIEKARNIKA , BLATÓW W KUCHNI . BARDZO SKUTECZNY, HIT SPRZEDAŻY .HENKEL

13,90 zł
Pokaż1 - 6 W 45 przedmiotów
Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.