Lista produktów marki Gucci

Kojarzone z luksusem, stanowiące wyznacznik elegancji i szyku – takie są perfumy sygnowane marką Gucci, rozpoznawalne na całym świecie. W szykownych flakonikach z nieprzeciętną zawartością kryją się prawdziwe zapachowe skarby, które zniewalają, pozwalają odczuć na własnej skórze oddech luksusu, a przy tym są też niezwykle trwałe. I takich perfum coraz częściej szukamy na rynku branżowym, pragnąc kupić wysokiej jakości produkty z myślą o ich długoletnim nawet użytkowaniu.

Najstarsze kolekcje zapachowe od Gucci pochodzą z 1974 roku, najmłodsze są wytworem współczesności i powstały w oparciu o potrzeby obecnego, bardzo wymagającego przecież klienta. Maksymalnie zróżnicowana oferta, kierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, przedstawia zarówno zapachy bardziej słodkie, jak i mniej. Dzięki temu każdy z kupujących może w bogatym asortymencie znaleźć coś właśnie dla siebie.


Potęga i siła marki Gucci została budowana jednak już dużo wcześniej – kiedy w 1921 roku Guccio Gucci założył sklep z galanterią przeznaczoną do jazdy konnej. I tak, po późniejszym, intensywnym procesie produkcji torebek, założyciel marki wsiąkł na dobre w świat mody. Ta z kolei nie byłaby sobą, gdyby ważnym jej aspektem nie był również świat zapachów.


Wśród flagowych zapachów perfum damskich Gucci z pewnością wyróżnia się propozycję dla bardzo nowoczesnych i świadomych swojej kobiecości pań. Te właśnie decydują się często na zakup bardzo wyrazistego zapachu – legendy – jest nim flakonik z perfumami Gucci by Gucci. Kompozycja zapachowa idealna do używania na co dzień, dedykowana kobietom aktywnym, podkreślającym często swoją atrakcyjność i lubiących otaczać się aurą tajemniczości. Główną nutę zapachową tworzą kwiaty i w nich właśnie rozkochuje się mnóstwo pań.


Popularne zapachy damskie od Gucci to także flakoniki sygnowane takimi nazwami jak Eau De Parfum II (kompozycja uniwersalna i ponadczasowa), jak również pełne kwiatowych odwołań perfumy z linii Flora. Ruch 2 z kolei to zapach dedykowany raczej młodym, bardzo żywiołowym kobietom, a urzekający zapach piwonii połączonej z jaśminem tworzą popularną kompozycję o wdzięcznej nazwie Envy Me.


Perfumy Gucci stworzone zostały nie tylko z myślą o kobietach, ale i mężczyznach. Wyjątkowo szeroki asortyment doskonałej jakości zapachów to kompozycje z najwyższej półki, niezwykle trwałe i polecane także jako gustowny, trafiony prezent. Polecają się tym bardziej, jeśli wiemy, jaki zapach jest ulubionym zapachem osoby, którą chcemy obdarować.


Gucci perfumy to marka sama w sobie. W zasadzie nie trzeba jej przedstawiać tym, którzy znają się na luksusowych pachnidłach i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że trwały zapach najczęściej wiąże się z zapachem oryginalnym, światowym, wyprodukowanym przez najdoskonalszych mistrzów w swoim fachu. Warto taki flakonik mieć we własnej kolekcji i używać podczas wyjątkowych i absolutnie niepowtarzalnych okazji. Dzięki temu właśnie w najlepszy sposób z możliwych docenić będziemy mogli jakość, na którą stać dziś jest już niemal każdego.

Więcej

Brak produktów tego producenta.

Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.