Najlepsza cena

8. SI
8. SI

Dla pewnej siebie kobiety

15,00 zł
25. MODEMOISELL
25. MODEMOISELLE

Dla pewnych siebie, zmysłowych kobiet

15,00 zł
13. FLORAL EUFORIC
13. FLORAL EUFORIC / Euforia

Wywołują w kobietach euforyczne uczucie błogości i spokoju

15,00 zł

Nowe

103. JOY'S
103. JOY'S

Woda perfumowana JOY'S wyraża optymizm i szczęście, zapewniając...

15,00 zł
115. L'NIU Treser
115. L'NIU Treser

Propozycja dla pewnych siebie kobiet, które pragną intrygować i...

15,00 zł
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg
Spee Megaperls Color Granulki 18 prań 1,215 kg

Skoncentrowany proszek do prania kolorowych tkanin w formie granulek.

19,90 zł

Perfumy męskie

Dodatek dla każdego mężczyzny, podkreślający wyszukany styl i elegancję, nawet w niezobowiązującym wydaniu, stanowią perfumy męskie i perfumetki. Starannie skomponowane nuty oraz dopracowane kompozycje zapachowe zapewniają produkt luksusowy, odpowiadający potrzebom prawdziwych dżentelmenów, którzy o swój wizerunek dbają w najdrobniejszym szczegó...

Dodatek dla każdego mężczyzny, podkreślający wyszukany styl i elegancję, nawet w niezobowiązującym wydaniu, stanowią perfumy męskie i perfumetki. Starannie skomponowane nuty oraz dopracowane kompozycje zapachowe zapewniają produkt luksusowy, odpowiadający potrzebom prawdziwych dżentelmenów, którzy o swój wizerunek dbają w najdrobniejszym szczególe. Umiejętnie dobrane– nienachalne, ale też o dobrze wyczuwalnym tonie zapachy – zadają szyku.

Czym różnią się perfumy od wody toaletowej lub perfumowanej?

Nie bez powodu woda toaletowa bądź perfumowana jest dużo tańsza od perfum męskich. Wynika to z różnic w procentowym stężeniu olejków zapachowych oraz alkoholu w każdym z tych produktów. Wody toaletowe z reguły mają skład oparty na proporcji 5-10% olejków w 60-85% alkoholu, a w przypadku wód kolońskich jest to stężenie jeszcze mniejsze, bo 3-5% olejków w 70-80% alkoholu. Wody perfumowane wykazują już nieco lepszy skład, ponieważ tu od 10do 15% olejków rozpuszczonych jest w 90% alkoholu. Bezkonkurencyjne pozostają tu perfumy, gdzie 30-40% olejków znajduje się w 90-96% alkoholu. Dzięki takim proporcjom gwarantują najintensywniejszy zapach i najdłużej utrzymują się na ciele.

Jak dobrać zapach męski dla siebie?

Na kompozycję perfum męskich składają się poszczególne nuty: głowy, serca, bazowa. Mistrzowie fachu od setek lat eksperymentują z łączeniem konkretnych aromatów tak, aby wszystkie te nuty dawały spójne, przyjemne zapachy męskie. Możliwości zestawiania poszczególnych akcentów aromatycznych są właściwie ograniczone jedynie fantazją artysty, jednak zgodnie ze sztuką rzemiosła w ostatecznym rozrachunku należy uzyskać perfumy męskie utrzymane w jednej z kilku powszechnie przyjętych i uznanych kompozycji zapachów. To właśnie one tak naprawdę decydują, czy dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie

Kompozycje cytrusowe przykładowo bazują na silnym aromacie bergamotki, limonki, pomarańczy i doskonale nadają się na lato oraz dla mężczyzn aktywnych sportowo. Paprociowe kompozycje o żywicznych tonach, będą odpowiednie na wielkie wyjścia oraz randki. Wyraźnie wyczuwalne akcenty drzewa cedrowego, żywicy benzoesowej czy wanilii doskonale oddają charakter kompozycji tytoniowo-skórzanej i zdecydowanie przeważają w perfumach męskich i perfumetkach.

Pragnąc wybrać odpowiedni aromat dla siebie z oferty naszego sklepu możesz dokładnie przyjrzeć się opisom poszczególnych produktów. Zamieszczone w nich zostały informacje o poszczególnych nutach: głowy, serca, bazowej, a także dodatkowe wskazówki o intensywności aromatu i składowych tworzących unikalną kompozycję.

Jeśli już masz swój ulubiony zapach, to sprawdź czy nie jest dostępny w naszej ofercie, ponieważ proponujemy online znane, markowe perfumy męskie. Ciekawą propozycją są perfumetki w niewielkich, poręcznych flakonikach, które zawsze możesz mieć przy sobie lub zabrać w kilkudniową delegację.

Więcej
na stronie
Pokaż1 - 12 W 39 przedmiotów

Dla prawdziwych zwycięzców 

15,00 zł

Męski, świeży i energetyczny zapach

15,00 zł

Dla mężczyzn o gorącym temperamencie

15,00 zł

Dla nieustraszonych, niepokonanych mężczyzn 

15,00 zł

Dla pewnych radosnych, wyjątkowych mężczyzn 

15,00 zł

Mocny męski zapach inspirowany 

15,00 zł

Dla pewnych zmysłowych, uwodzicielskich mężczyzn

15,00 zł

Dla aktywnych, eleganckich mężczyzn

15,00 zł

Dla bezkompromisowych mężczyzn

15,00 zł
Pokaż1 - 12 W 39 przedmiotów
Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.