Najlepsza cena

Żel antybakteryjny / antywirusowy biobojczy, nanosrebro 100 ml lawenda
Żel antybakteryjny / antywirusowy, nanosrebro 100 ml lawenda

Antybakteryjny żel do rąk, bez spłukiwania 100ml alkohol 70%, srebro...

14,99 zł
72. INVICTED
72. VICTED MEN

Nuta zapachowa: drzewno-wodna Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł
ŻEL DO PRANIA POWER WASH UNIWERSALNY Meeresduft Gel
ŻEL DO PRANIA 4LITRY/53 PRANIA POWER WASH UNIWERSALNY Meeresduft Gel

 BARDZO GĘSTY , ŁADNY ŚWIEŻY ZAPACH

19,90 zł

Nowe

Żel antybakteryjny / antywirusowy, nanosrebro 100 ml lawenda
Żel antybakteryjny / antywirusowy, nanosrebro 100 ml lawenda

Antybakteryjny żel do rąk, bez spłukiwania 100ml alkohol 70%, srebro...

14,99 zł
77. OPIAT NIGHT
77. OPIAT NIGHT

Nuta zapachowa: orientalna, słodka Kategoria zapachu: intensywny, ciężki

15,00 zł
121. LONG STORY'S
121. LONG STORY'S

Nuta zapachowa: kwiatowo-owocowa Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł

Perfumy męskie

Dodatek dla każdego mężczyzny, podkreślający wyszukany styl i elegancję, nawet w niezobowiązującym wydaniu, stanowią perfumy męskie i perfumetki. Starannie skomponowane nuty oraz dopracowane kompozycje zapachowe zapewniają produkt luksusowy, odpowiadający potrzebom prawdziwych dżentelmenów, którzy o swój wizerunek dbają w najdrobniejszym szczegó...

Dodatek dla każdego mężczyzny, podkreślający wyszukany styl i elegancję, nawet w niezobowiązującym wydaniu, stanowią perfumy męskie i perfumetki. Starannie skomponowane nuty oraz dopracowane kompozycje zapachowe zapewniają produkt luksusowy, odpowiadający potrzebom prawdziwych dżentelmenów, którzy o swój wizerunek dbają w najdrobniejszym szczególe. Umiejętnie dobrane– nienachalne, ale też o dobrze wyczuwalnym tonie zapachy – zadają szyku.

Czym różnią się perfumy od wody toaletowej lub perfumowanej?

Nie bez powodu woda toaletowa bądź perfumowana jest dużo tańsza od perfum męskich. Wynika to z różnic w procentowym stężeniu olejków zapachowych oraz alkoholu w każdym z tych produktów. Wody toaletowe z reguły mają skład oparty na proporcji 5-10% olejków w 60-85% alkoholu, a w przypadku wód kolońskich jest to stężenie jeszcze mniejsze, bo 3-5% olejków w 70-80% alkoholu. Wody perfumowane wykazują już nieco lepszy skład, ponieważ tu od 10do 15% olejków rozpuszczonych jest w 90% alkoholu. Bezkonkurencyjne pozostają tu perfumy, gdzie 30-40% olejków znajduje się w 90-96% alkoholu. Dzięki takim proporcjom gwarantują najintensywniejszy zapach i najdłużej utrzymują się na ciele.

Jak dobrać zapach męski dla siebie?

Na kompozycję perfum męskich składają się poszczególne nuty: głowy, serca, bazowa. Mistrzowie fachu od setek lat eksperymentują z łączeniem konkretnych aromatów tak, aby wszystkie te nuty dawały spójne, przyjemne zapachy męskie. Możliwości zestawiania poszczególnych akcentów aromatycznych są właściwie ograniczone jedynie fantazją artysty, jednak zgodnie ze sztuką rzemiosła w ostatecznym rozrachunku należy uzyskać perfumy męskie utrzymane w jednej z kilku powszechnie przyjętych i uznanych kompozycji zapachów. To właśnie one tak naprawdę decydują, czy dany produkt jest odpowiedni dla Ciebie

Kompozycje cytrusowe przykładowo bazują na silnym aromacie bergamotki, limonki, pomarańczy i doskonale nadają się na lato oraz dla mężczyzn aktywnych sportowo. Paprociowe kompozycje o żywicznych tonach, będą odpowiednie na wielkie wyjścia oraz randki. Wyraźnie wyczuwalne akcenty drzewa cedrowego, żywicy benzoesowej czy wanilii doskonale oddają charakter kompozycji tytoniowo-skórzanej i zdecydowanie przeważają w perfumach męskich i perfumetkach.

Pragnąc wybrać odpowiedni aromat dla siebie z oferty naszego sklepu możesz dokładnie przyjrzeć się opisom poszczególnych produktów. Zamieszczone w nich zostały informacje o poszczególnych nutach: głowy, serca, bazowej, a także dodatkowe wskazówki o intensywności aromatu i składowych tworzących unikalną kompozycję.

Jeśli już masz swój ulubiony zapach, to sprawdź czy nie jest dostępny w naszej ofercie, ponieważ proponujemy online znane, markowe perfumy męskie. Ciekawą propozycją są perfumetki w niewielkich, poręcznych flakonikach, które zawsze możesz mieć przy sobie lub zabrać w kilkudniową delegację.

Więcej
na stronie
Pokaż1 - 12 W 39 przedmiotów

Nuta zapachowa: cytrusowa, wodna Kategoria zapachu: intensywnie świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: drzewno-orientalna Kategoria zapachu: intensywnie świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: drzewna Kategoria zapachu: świeży, korzenny

15,00 zł

Nuta zapachowa: drzewno-orientalny Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: aromatyczna, drzewna Kategoria zapachu: intensywnie świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: orientalna, drzewna Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: wodna, przyprawowa Kategoria zapachu: intensywny

15,00 zł

Nuta zapachowa: drzewna Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: aromatyczna Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: orientalno-skórzana Kategoria zapachu: zmysłowa

15,00 zł

Nuta zapachowa: drzewna, cytrusowa Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł

Nuta zapachowa: aromatyczna, wodna Kategoria zapachu: świeży

15,00 zł
Pokaż1 - 12 W 39 przedmiotów
Przelewy 24

* Wszystkie użyte na stronie sklepu zdjęcia, nazwy perfum i ich producentów są zastrzeżonymi znakami, użyto ich wyłączenie w celach informacyjnych i porównawczych.